В Україні з’являться 19 нових сучасних льодових арен у рамках «Великого будівництва»

У межах державної ініціативи «Велике будівництво» найближчими роками в Україні будуть зведені 19 нових льодових комплексів згідно з міжнародними стандартами. Про це стало відомо під час проведення всеукраїнського форуму «Україна 30. Децентралізація».

Завдяки сумісній співпраці Федерації хокею України та координаторів проєкту «Велике будівництво» вдалось розробити програму розбудови хокейної інфраструктури в країні. Зокрема, Георгій Зубко, як президент Федерації хокею України та радник заступника керівника Офісу Президента Кирила Тимошенка, брав активну участь у реалізації програми та консультував пана Тимошенка з приводу розвитку хокею в регіонах.

«Для українського хокею – це дуже великий та вагомий крок уперед. Разом із Федерацією ми намагаємось зробити хокей доступним у всіх регіонах України. І зведення нових арен – один із ключових факторів на шляху до вирішення цього питання», – зазначив пан Зубко. 

Зазначимо, що будівництво нових спортивних об’єктів уже розпочалось і ввійде в активну фазу у 2022 році. Орієнтовна вартість проєкту – 5,4 млрд грн (з них 4,7 млрд – з державного бюджету).  

Також у межах «Великого будівництва» буде реконструйовано 100 ДЮСШ та 18 спортивних інтернатів.  

 


Вас може зацікавити