В Україні відбудуться національні змагання Skill Challenge Competition

Найближчим часом в українському хокейному календарі з’явиться ще одне змагання. Нинішнього сезону вперше відбудуться Всеукраїнські змагання з хокейної майстерності Skill Challenge Competition. Ці змагання будуть проведені в рамках програми Юнацьких Зимових Олімпійських ігор 2016 року.

Змагання включають в себе проведення тестів за навичками, що є необхідними для гри у хокей з шайбою. Кожен учасник змагання продемонструє свою швидкість бігу на ковзанах, спритність, точність та силу виконання кидків, навички контролю шайби та точність виконання передач.

Участь у конкурсі зможуть взяти хокеїсти 2000-2001 років народження – а це понад 250 спортсменів з усієї України. Деталі проведення змагання будуть оприлюднені пізніше, проте вже зараз можна стверджувати, що змагання відбудуться у два етапи. Перший етап планується провести в хокейних школах, у другому візьмуть участь переможці шкільних змагань.

Переможець фінального етапу отримає шанс стати учасником Юнацьких Зимових Олімпійських ігор 2016 року у норвезькому Ліллехаммері.


Вас може зацікавити