Українці у конкурсі майстерності та «гармата» Домініка Биртуса

Хокеїсти збірної України до 17 років не стали хедлайнерами у конкурсі хокейної майстерності, що відбувся на President Cup HC Oceláři Třinec U-17 у Тршинці на церемонії відкриття бліц-турніру.

Найвищі результати серед гравців десяти команд-учасниць продемонстрували підлітки чеського «Тршинця» та австрійського РБ «Зальцбург». У змаганнях на швидкість найшвидшим хокеїстом виявився нападник «Ред Булла» Костянтин Хутцінгер (час – 12,62), універсалу «Тршинця» Робіну Сванчару знадобилося всього 9,92 секунди, щоб «закрити» всі чотири мішені у воротах, а його партнер по команді 14-річний (!) захисник Домінік Биртус продемонстрував не по роках потужний кидок – 149,35 км/год. Для порівняння, другий у конкурсі Філіп Шимович із «Зальцбурга» клацнув  шайбу зі швидкістю – 134,46 км/год.

Збірну України U17 у Skills Competition представляли захисник Олексій Коваль (кидки на силу) нападник Владислав Гоцко (коло на швидкість) та форвард Данило Скороход (кидки на влучність). Легіонер американського «Клівленд Баронс» Олексій Коваль із двох спроб кинув шайбу з максимальною швидкістю – 123,04 км/год. Наш представник зі словацької «Прієвідзи» Владислав Гоцко пробіг коло зі швидкістю – 13,12 секунди, а Данило Скороход витратив на десять кидків по  мішеням – 13,26 секунди та закінчив «стрілянину» з одним влучанням.

Вас може зацікавити