Українці поступилися господарям турніру

В польському Гданську завершилися матчі другого ігрового дня на турнірі Euro Ice Hockey Challenge. Українська збірна сьогодні зустрічалася із господарями змагання.

Наша команда дуже жваво розпочала поєдинок, граючи в активний пресинг та тримаючи суперника в його зоні. Тим не приємнішим вийшов епізод із пропущеною шайбою в середині періоду. Ближче до завершення стартового ігрового відрізку Кацпер Гудзік вдруге засмутив дебютанта національної збірної Андрія Безхлібного.

Рахунок 0:2 не відповідав ходу подій на льодовому майданчику і сподівання на позитивний підсумок матчу були небезпідставними. Але другий період підопічні Яцека Плахти розпочали дуже переконливо. Протягом півтора хвилин шайба двічі побувала у воротах української команди. Долю гри фактично було вирішено. До честі «синьо-жовтих» вони не здалися і ще у другому періоді одну шайбу відіграли.

Втім останнє слово у матчі залишилось за поляками. Патрік Вайда зробив рахунок 5:1 на користь своєї команди, а Пшемислав Одробни зробив кілька класних «сейвів», не дозволивши відзначитись нашим хокеїстам ще одного разу.

Україна – Польща – 1:5 (0:2; 1:2; 0:1)

16 грудня 2016 року, 20:00. «Арена Олівія»

Судді: М. Бак (Корея), Т. Радзік, С. Сахнєвіч, М. Шмура (всі – Польща)

Склад України: Безхлібний (Захарченко, 23:45). Толстушко – Петрухно, Таран – Ігнатенко, Катрич – Варивода, Татаренко – Мельников. Бабинець – Буценко – Лялька, Кіча – Кузьмік – Петранговський, Слюсар – Карпенко – Німенко, Гаврік – Чернишенко – Рамазанов.

Голи: 0:1. Урбановіч (Капіца, Дзюбінскі, 10:35), 0:2. Гудзік (Брик, 17:29), 0:3. Коморскі (Хмєлевскі, Бепєрщ, 22:10), 0:4. Дзюбінскі (Урбановіч, Капіца, 23:45), 1:4. Кіча (Таран, Петранговський, 30:31 – більш.), 1:5. Вайда (Стжижовскі, Бепєрщ, 48:17).

Штраф: 6 – 16