Українські юніори розпочали свої виступи на чемпіонаті світу

Стартовий поєдинок чемпіонату українська команда проводила проти команди, матчами з якою вона завершувала два попередні турніри. Підсумок тих поєдинків – 3:5 та 5:7. При цьому перемогу синьо-жовті втрачали у заключному періоді.

Цього разу заключний період закинути шайб глядачам не подарував взагалі. Натомість у перші 40 хвилин гри глядачі стали свідками п’яти закинутих шайб. Причому всі вони стали наслідком вдалої реалізації чисельної переваги.

Команда Австрії тричі виходила вперед, українцям двічі вдалося відіграватись (зусиллями Віталія Ляльки та Вадима Мазура), проте на третю результативну атаку суперників аргументів у нашої команди не знайшлось.

Завтра українська команда проведе свій другий поєдинок на турнірі. Суперником підопічних Андрія Савченка будуть однолітки з Японії, які у стартовому матчі чемпіонату не залишили шансів збірній Польщі (8:2).

Україна – Австрія – 2:3 (1:1; 1:2; 0:0)

13 квітня 2014 року, 21:00. Секешфехервар, 156 глядачів.

Судді: В. Наливайко (Білорусь), Д. Шоош, П. Бедьо (обидва – Угорщина)

Склад України: Писаренко. Андрейків – Романенко, Григор’єв – Мережко, Влад – Ядловський, Ординський. Бондаренко – Мазур – Тимченко, Лялька – Ворона – Радецький, Колесніков – Кривенко – Геворкян, Нігматуллін – Алексанян-Петрович – Генералов, Свищев.

Голи: 0:1. Гаффаль (Цвергер, 5:29 – більш.), 1:1. Лялька (13:13 – більш.), 1:2. Цвергер (Крагль, Хубер, 26:26 – більш.), 2:2. Мазур (Андрейків, 28:54 – більш.), 2:3. Хаудум (Кірхшлагер, Бальтрам, 35:49 – більш.).

Штраф: 18 – 20

Кидки: 20 (5+6+9) – 33 (11+13+9)