Українські арбітри отримали призначення на міжнародні змагання

Днями суддівський комітет Міжнародної федерації хокею остаточно визначився зі складом суддівських бригад у полі, які обслуговуватимуть матчі чемпіонатів світу з хокею сезону 2016-2017 років.

Прес-служба Федерації вже інформувала про те, що вітчизняний лайнсмен Артем Корепанов працюватиме на матчах домашнього чемпіонату світу.

Загалом призначення на матчі чемпіонатів світу отримали четверо вітчизняних арбітрів. Серед них один головний суддя та троє лінійних.

Керівник вітчизняного суддівського корпусу Олександр Говорун на початку січня наступного року працюватиме на чемпіонаті світу серед молоді в Дивізіоні ІІВ в іспанському Логроньо.

Молодий лайнсмен із Києва Ілля Хохлов дебютує на міжнародній арені 10 квітня наступного року, коли розпочнеться чемпіонат світу у Дивізіоні ІІІ у столиці Болгарії Софії.

А ще один дебютант від України Антон Перетятько потрапив до когорти арбітрів, що працюватимуть на матчах юніорського чемпіонату світу в Дивізіоні ІІВ, який в середині березня прийматиме сербський Нови Сад.


Вас може зацікавити