Україна зіграла проти Японії

Національна збірна команда України ускладнила собі завдання виходу до елітного дивізіону. У протистоянні з командою Японії підопічним Андрія Назарова не вдалося здобути позитивний результат.

Головним героєм першого періоду став Сухеі Кудзі, який відзначився дублем. На початку заключної 20-хвилинки наша команда зусиллями Андрія Міхнова зрівняла рахунок, проте останнє слово у поєдинку було за японцями – за 100 секунд до фінальної сирени Такуро Ямасіта приніс перемогу команді Марка Махоуна.

Таким чином, після трьох турів українська команда має у своєму активі 4 очка. Для того, щоб розраховувати на місце серед двох найкращих підопічним Андрія Назарова обов’язково потрібно здобувати перемоги у матчах, що залишились.

Україна – Японія – 2:3 (1:2; 0:0; 1:1)

23 квітня 2014 року, 10:00. Коян

Судді: А. Кох (Швейцарія), Р. Мюльнер (Словаччина), Й. Как (Швеція), Ю. Ча (Корея)

Склад України: Гайдученко (до 59:18). Побєдоносцев – Наваренко, Ісаєнко – Петрухно, Кугут – Скрипець, Ладигін. Міхнов – Бєлухін – Благий, Тимченко – Шафаренко – Матерухін, Торяник – Варламов – Квітченко, Захаров – Бондарєв – Падакін, Німенко.

Голи: 0:1. Кудзі (Келлер, Танака, 4:31 – більш.), 1:1. Матерухін (Варламов, 7:19), 1:2. Кудзі (Хасімото, Каваі, 13:11), 2:2. Міхнов (Шафаренко, Благий, 42:54), 2:3. Ямасіта (Акімото, Сайто, 58:16).

Штраф: 8 – 20

Кидки: 26 – 24