Україна здобула другу перемогу на чемпіонаті світу!

Національна збірна команда України здобула другу перемогу на чемпіонаті світу в Хорватії. Суперником нашої збірної були господарі турніру.

Господарі льоду активно почали поєдинок, постійно пресингуючи та граючи в тотальний хокей. Втім відзначитися вдалося саме нашій команді. Дмитро Чернишенко, від якого на вранішньому тренуванні Дмитро Підгурський вимагав більше кидати по воротам, скористався порадою тренера та запалив червоне світло за воротами Крешиміра Томлєновича. Господарі продовжували грати в агресивний хокей, але контратаки нашої команди несли більшу загрозу. Одна з них завершилась взяттям воріт господарів турніру. Юрій Петранговський виборов шайбу у захисників та відпасував на Дениса Ісаєнка, який парашутом опустив шайбу за спину воротаря.

Другий період наша команда провела на дуже пристойному рівні. Українці й хорватам майже нічого не дозволили зробити, й самі відзначились двічі. Віктор Захаров шокував трибуни вже на 13-й секунді ігрового відрізку, знайшовши шпарину в захисній амуніції Томлєновича. А Олег Шафаренко остаточно зняв питання щодо переможця гри, закинувши шайбу у порожній кут воріт суперника.

В заключному періоді хорватські хокеїсти почали грати відверто грубо, проте «синьо-жовті» на провокації не піддавалися, спокійно довівши матч до переконливої перемоги.

Завтра на турнірі неігровий день. Наша збірна проведе 75-хвилинне тренування та буде готуватися до матчу із Естонією, яка сьогодні несподівано відібрала очко у Великобританії.

Україна – Хорватія – 4:1 (2:1; 2:0; 0:0)

18 квітня 2016 року, 21:00. «Дом Спортова», 1500 глядачів

Судді: Й. Бергамеллі (Франція), Д. Ракович (Словенія), Д. Парк (Корея)

Склад України: Захарченко. Толстушко – Петрухно, Романенко – Ісаєнко, Побєдоносцев – Андрейків, Алексюк – Жовнір. Бабинець – Захаров – Благий, Кіча – Гніденко – Петранговський, Міхнов – Шафаренко – Бондарєв, Чернишенко – Гаврік – Тимченко

Голи: 1:0. Чернишенко (2:28), 2:0. Ісаєнко (Петранговський, 14:39), 2:1. Мікуліч (Ярцов, 18:06), 3:1. Захаров (Бабинець, 20:13), 4:1. Шафаренко (Міхнов, Алексюк, 26:10 – 5х3)

Штраф: 14 60

Кидки: 28 – 33

Вкидання: 30 – 35

Найкращі гравці: Шафаренко – Кегаль


Вас може зацікавити