Україна поступилася Словенії

Поєдинок Словенія – Україна був ключовим для обох команд. Переможець матчу робив серйозний крок в напрямку елітного дивізіону, а переможений втрачав шанси на підвищення в класі.

Без Олега Шафаренка та Артема Бондарєва центральна вісь української команди виглядала непереконливо. Врешті-решт прогнозована за таких обставин перевага словенців далася в знаки: вони виграли 62% вкидань та володіли ініціативою протягом більшої частини матчу.

У першому періоді номінальним господарям вдалося двічі втілити свою перевагу у закинуті шайби. Проте українці знайшли в собі сили не лише відігратися у другій 20-хвилинці, а й вийти вперед на початку третього періоду. При цьому тричі нашій команді вдалося реалізувати більшість.

Проте цей успіх став останнім для нашої команди. Зусиллями першої ланки нападу підопічні Матьяжа Копітара двічі пробили Сергія Гайдученка, а Боштьян Голічіч за три хвилини до фінальної сирени поставив крапку у поєдинку – 5:3 перемога Словенії.

Завдяки цьому успіху словенська збірна бодай на кілька годин очолила турнірну таблицю Дивізіону. Наша ж команда втратила навіть теоретичні шанси на вихід до елітного дивізіону цього року.

Словенія – Україна – 5:3 (2:0; 0:2; 3:1)

24 квітня 2014 року, 10:00. Коян, 1698 глядачів

Судді: Ж.-Ф. Сільвейн (Канада), Р. Мюльнер (Словаччина), К. Каназава (Японія), Ю. Ча (Корея)

Склад України: Гайдученко. Побєдоносцев – Наваренко, Ісаєнко – Петрухно, Кугут – Скрипець, Ладигін. Міхнов – Бєлухін – Благий, Тимченко – Варламов – Матерухін, Німенко – Торяник – Квітченко, Захаров, Падакін.

Голи: 1:0. Стебіх (Голічіч, Куральт, 12:12), 2:0. Урбас (Павлін, М. Родман, 18:09), 2:1. Міхнов (Наваренко, Бєлухін, 26:57 – більш.), 2:2. Петрухно (Матерухін, 38:57 – більш.), 2:3. Бєлухін (Благий, 42:13 – більш.), 3:3. Мушич (Муршак, Панче, 42:43), 4:3. Муршак (Мушич, Робар, 46:30 – більш.), 5:3. Голічіч (Куральт, Разінгар, 57:04).

Штраф: 8 – 16

Кидки: 38 – 16

Вкидання: 39 – 23