Україна громить Румунію у стартовому матчі чемпіонату світу

Національна збірна команда України з перемоги розпочала свої виступи на чемпіонаті світу в Хорватії. У першому поєдинку на турнірі в Дивізіоні ІВ підопічні Олександра Савицького впевнено перемогли команду Румунії.

Українська команда впевнено розпочала протистояння. Завдяки індивідуальній майстерності Юрія Петранговського та Владислава Гавріка рахунок став 2:0 на користь синьо-жовтих. Гру нашій команді зіпсували вилучення. Одним із із них і скористалися румунські хокеїсти, вперше за п’ять зустрічей вразивши ворота Едуарда Захарченка.

У перерві наші хокеїсти зібралися й мінімізували кількість браку. Якщо в другій 20-хвилинці, не зважаючи на величезну кількість гольових моментів, шайба лише одного разу побувала у воротах Геллерта Ручуя, то у заключному ігровому відрізку українські хокеїсти встановили на табло рахунок, який значно більше відповідав подіям на льоду.

Після цього поєдинку тренерський штаб нашої команди залишився на перегляд поєдинку між Великобританією та Хорватією. Саме з останньою командою наша збірна завтра проведе другий матч на чемпіонаті світу.

Румунія – Україна – 1:6 (1:2; 0:1; 0:3)

17 квітня 2016 року, 17:30. «Дом Спортова», 200 глядачів

Судді: М. Ніколіч (Австрія), Т. Грожай (Хорватія), С. Ічікава (Японія)

Склад України: Захарченко. Толстушко – Петрухно, Ісаєнко – Романенко, Побєдоносцев – Андрейків, Алексюк – Жовнір. Бабинець – Захаров – Благий, Кіча – Гніденко – Петранговський, Міхнов – Шафаренко – Бондарєв, Гаврік – Чернишенко – Тимченко

Голи: 0:1. Петранговський (Гніденко, 5:10), 0:2. Гаврік (Чернишенко, 11:28), 1:2. Петер (Папп, Міхай, 16:18 – більш.), 1:3. Гаврік (Тимченко, 27:54), 1:4. Побєдоносцев (Міхнов, Шафаренко, 42:24), 1:5. Захаров (Бабинець, 44:03), 1:6. Гніденко (Бондарєв, 48:07 – менш.)

Штраф: 8 – 12

Кидки: 12 – 48

Вкидання: 27 – 43

Найкращі гравці: Ручуй – Гаврік