УХЛ: «Сокіл» здолав у надрезультативному матчі «Дніпро»

Київський «Сокіл» переміг «Дніпро» у першому після міжнародної паузи матчі регулярного чемпіонату УХЛ.

«Сокіл» (Київ) – «Дніпро» (Херсон) – 7:5 (2:1, 4:0, 1:4)

Шайби: 0:1 – Попов (Саврицький, – більш.), 07:27. 1:1 – Міхнов (Мажуга, Смирнов), 15:39. 2:1 – Алексєєв (Міхнов, Рубан, – більш.), 18:22. 3:1 – Павленко (Кузьменко), 29:41. 4:1 – Коржилецький (Сімчук, Гончаренко), 5:1 – Благий (Німенко), 34:40. 6:1 – Рубан (Німенко, Благий, – більш.), 39:06. 6:2 – Попов (Хамматов, Зайцев), 42:08. 7:2 – Павленко (Кузьменко, Рубан), 49:58. 7:3 – Попов (Зайцев, Саврицький, – більш.), 53:20. 7:4 – Попов (Зайцев, Саврицький, – подв. більш.), 57:25. 7:5 – Зайцев (Хамматов, Саврицький, – більш.), 58:07

«Сокіл»: Кубрицький; Герцик – Мажуга, Хайруллов – Рибалко, Сисак – Алексєєв, Сушков; Благий – Німенко – Андрущенко, Рубан – Кузьменко – Павленко, Давидов – Смирнов – Міхнов, Гончаренко – Сімчук – Коржилецький. Тренер – Олег Шафаренко; асистент – Костянтин Сімчук

«Дніпро»: Писаренко; Саврицький – Кардашов, Ратушний – Павлов, Голубич – Будько, Панков; Зайцев – Хамматов – Попов, Русаков – Сьомочкін – Целогородцев, Дворник – Булах – Тищенко, Кашевко, Мельник. Тренер – Віктор Богатирьов; асистент – Олександр Васильєв

Кидки: 35 (17+11+7) – 24 (10+5+9)

Штраф: 16/20 (2+2+12/20) – 12 (8+4+0)

21 грудня. Київ. Спорткомплекс АТЕК

Чинити опір гостям вдавалося впродовж першого періоду найперше завдяки надійності Сергія Писаренка, який, здається, продовжував грати на куражі, пійманому в недавніх матчах за збірну.

Але після того, як Андрій Міхнов проштовхнув шайбу голкіперові суперників між щитків під час гри в більшості, «Сокіл» заграв розкутіше і, вийшовши вперед ще до перерви, забезпечив собі впродовж другої третини гри нібито комфортну перевагу. Одну з шайб закинув Роман Благий – кістьовим кидком під поперечину з гострого кута справа. Цим голом досвідчений нападник відзначив своє повернення у рідний клуб після 12-річної перерви.

Вочевидь, маючи перед заключним періодом перевагу в п’ять шайб, кияни вирішили, що доля гри вирішена. І були покарані. Кілька необов’язкових вилучень трансформувалися в три шайби при грі в нерівних складах. При цьому першим у цьому сезоні покером відзначився нападник Платон Попов, а Дмитро Саврицький записав до свого активу чотири асисти. Нервової кінцівки, правда, не вийшло, оскільки «Сокіл» навіть не дав опонентам змоги замінити воротаря.

Відзначимо, що цієї зустрічі, отримавши струс мозку, не дограв оборонець «Сокола» і збірної України Владислав Герцик.

Наступний матч регулярного чемпіонату УХЛ відбудеться сьогодні, 22 грудня. Починаючи з 18:30, у Броварах зустрічаються БСФК – «Кременчук».