УХЛ: «Рулав Одд» відіграв три шайби і реваншувався перед БСФК

Другий впродовж двох днів яскравий поєдинок провели між собою команда Броварського спортивно-фахового коледжу і «Рулав Одд». З тією лишень різницею, що в п’ятницю, відігравши в третьому періоді дві шайби відставання, перемогу в серії буллітів здобули підопічні Олександра Бобкіна, а в суботу те саме зробили, але компенсувавши цілих три голи, харків’яни.

БСФК (Бровари) – «Рулав Одд» (Харків) – 4:5 Б (0:1, 4:1, 0:2, 0:0)

Шайби: 0:1 – Лапков (Абаджян, Пойманов, – більш.), 14:37. 1:1 – Панченко (Андрющенко), 22:16. 2:1 – Дахновський (Бородай, Андрющенко, – подв. більш.), 26:29. 3:1 – Панченко (більш.), 27:39. 4:1 – Панченко (Койда, – подв. більш.), 33:19. 4:2 – Пойманов (Лапков, – більш.), 39:29. 4:3 – Басков, 42:33. 4:4 – Басков (булліт), 57:41. 4:5 – Александров (переможний булліт)

БСФК: Майко; Трошкін – Кисельов, Дахновський – Козловський, Равука – Шевчук, Іщенко – Койда; Стецюра – Гребеник – Бородай, Грабовецький – Панченко – Пасманик, Р. Бойко – Андрющенко – Баглай, І. Бойко – Боярчук – Фурсенко. Тренер – Олександр Бобкін

«Рулав Одд»: Кочула (Петров, 33:19); Лесников – Пугачов, Рибницький – Александров, Жигалов – Канаплін; Бондаренко – Бандуркін – Басков, Луговий – Секірко – Єгоров, Лапков – Пойманов – Абаджян, Кіча, Мельников. Тренер – Ігор Карпенко

Кидки: 22 (9+7+6+0) – 20 (4+7+8+1)
Штраф: 23 (4+15+4+0) – 40 (4+26/40+4+2)

25 грудня. Бровари. ТРЦ «Термінал»

Хокеїсти БСФК продемонстрували стійкість і зробили дуже вагому заявку на перемогу в другому періоді. Скориставшись брудними діями опонентів, господарі провели три шайби в більшості. При цьому хет-триком у цій зустрічі відзначився нападник Ярослав Панченко, котрий минулого тижня дебютував у складі збірної України, після повернення додому був відправлений з «Сокола» в оренду в БСФК, а в перших матчах за колектив з Київщини закинув переможний булліт у п’ятницю і забив тричі у суботу.

Доповненням до агресії харків’ян стала бійка в середині матчу, яку спровокували гравці харків’ян Нікіта Жиглов і Євген Секірко. За підсумками льодових файтів вони отримали по п’ять хвилин штрафу і вилучення до кінця поєдинку, а з боку опонентів п’ятихвилинне покарання отримав Артем Грабовецький.

Зрештою, вгамувавши емоції, хокеїсти «Рулав Одда» продемонстрували, що вони не лише битися, а й у хокей вміють грати достойно. Одну шайбу Сергій Пойманов відіграв незадовго до заключної перерви. В заключній третині настав зірковий час лідера слобожанців Алєксєя Баскова, котрий спершу закинув з гри, а за дві хвилини до завершення основного часу реалізував булліт.

Врешті, як і добою раніше, долю протистояння вирішила післяматчева серія штрафних кидків. Її героєм, окрім автора переможного булліту, оборонця збірної України Олександра Александрова, став воротар Олег Петров. Голкіпер національної збірної вийшов на заміну після пропущеної Олександром Кочулою четвертої шайби і відіграв своїх півпоєдинку бездоганно.

Додамо також, що перед самим матчем з обойми БСФК випав через пошкодження оборонець Сергій Логач.

Завершиться календарний рік в Українській хокейній лізі 28 грудня. Цього дня «Сокіл» прийматиме БСФК, а «Кременчук» і херсонський «Дніпро» проведуть поєдинок на новій арені в Мелітополі Запорізької області.