УХЛ: «Кременчук» вдруге поспіль долає «Сокіл», «Рулав Одд» вириває перемогу в овертаймі

У четвер, 2 грудня відбулося два поєдинки оновленого регулярного чемпіонату Української хокейної ліги.

У Києві «Сокіл» вдруге поспіль програв основному конкурентові в боротьбі за чемпіонство – «Кременчуку». Проте якщо в попередній грі, яка відбулася 22 листопада, кияни вели в рахунку після двох періодів 2:0, а в підсумку поступилися 2:4, то цього разу долю гри вирішив вдалий старт команди Олександра Савицького. Відіграти 0:3 у стартових двох періодах господарі як не намагалися, але не змогли. Хоча моментів для цього в заключній 20-хвилинці підопічні Олега Шафаренка створили достатньо.

Додамо, що за «Сокіл» у цій грі дебютували два нових центрфорварди. Досвідчений Артем Томілін відзначився гольовим пасом. А ось Євген Фадєєв не дограв навіть першого періоду і вибув з обойми через струс мозку.

Також треба відзначити, що в складах обох команд не було ряду основних хокеїстів. З гравців «Сокола» в лавах юніорської збірної до чемпіонату світу готуються оборонці Владислав Сушков, Артем Пономаренко, нападники Михайло Сімчук, Данило Коржилецький і Денис Гончаренко. В обоймі команди в Броварах перебуває також воротар Дмитро Кубрицький. Але його на прохання Олега Шафаренка наставник юніорської збірної Олександр Бобкін на час гри відпустив. Серед гравців «Кременчука» у лавах збірної працює Гліб Варава. Також Олександр Савицький перед цим матчем не дорахувався лідерів команди Андрія Денискіна, Всеволода Толстушка і Алєксандра Коробова.

“Сокіл” – “Кременчук” – 2:3 (0:3, 2:0, 0:0)

Шайби: 0:1 – Сібілевич (Созонов, Дубінін), 01:59. 0:2 – Баснєв (Серанов), 04:49. 0:3 – Грицьких (Гриценко, – більш.), 17:45. 1:3 – Єлисеєнко (Томілін), 23:21. 2:3 – Андрущенко (Рибалко, – більш.), 26:33

“Сокіл”: Кубрицький; Сисак – Алексєєв, Хайруллов – Рибалко, Логач – Герцик; Міхнов – Кузьменко – Рубан, Єлисеєнко – Томілін – Павленко, Андрущенко – Фадєєв – Васильєв, Панченко – Смирнов – Дан. Давидов. Тренер – Олег Шафаренко

“Кременчук”: Боярчук; Яковлєв – Григорян, Гриценко – Баснєв, Серанов – Савченко; Т. Савицький – Дубінін – Созонов, Кошелєв – Грицьких – Забавін, Горлушко – Хришпенц – Глухов, Ворона, Сібілевич. Тренер – Олександр Савицький

2 грудня. Київ. Спорткомплекс АТЕК

У Харкові «Рулав Одд» вирвав перемогу в

“Рулав Одд” на заключній хвилині овертайму переміг “Дніпро”. Переможну шайбу закинув Алєксєй Басков, на рахунку якого в цій грі дубль. За гостей першу шайбу провів новачок команди Платон Попов.

“Рулав Одд” (Харків) – “Дніпро” (Херсон) — 4:3 ОТ (1:1, 2:2, 0:0, 1:0)

Шайби: 1:0 — Лапков (7). 1:1 — Попов (14). 1:2 — Целогородцев (Сьомочкін, 29). 2:2 — Басков (Бондаренко, 30). 3:2 — Канаплін (Бондаренко, 32). 3:3 — Жигалов (більш., 36). 4:3 — Басков (65)

“Рулав Одд”: Петров; Рибницький – Александров, Пугачов – Канаплін, Жигалов – Лесников, Мельников – Шамардін; Лапков – Сергеєв – Єфімов, Бондаренко – Сурсов – Басков, Кіча – Луговий – Єгоров, Абаджян – Пойманов – Сиротенко. Тренер – Ігор Шаманський

“Дніпро”: Писаренко; Саврицький – Голубич, Ратушний – Павлов, Кардашев – Будько; Попов – Хамматов – Зайцев, Кірющенков – Сьомочкін – Целогородцев, Дворник – Булах – Тищенко, Русаков, Кашевко. Тренер – Віктор Богатирьов

2 грудня. Харків. “Айсхол”

Наступні матчі регулярного чемпіонату УХЛ відбудуться в суботу, 4 грудня. «Дніпро» прийматиме «Сокіл», «Кременчук» – «Рулав Одд».