Угорщина сильніша за Україну на домашньому турнірі

Юнацька збірна України закинула три шайби у ворота Угорщини, але цього не вистачило навіть для нічийного результату у другому матчі на турнірі U18 Olympic Hopes.

Угорщина U18 – Україна U18 – 6:3 (3:2, 0:0, 3:1)

Шайби: 1:0 – Тарді (Пастор), 1:07. 2:0 – Шонгот, 1:53. 2:1 – Шульга, 2:15. 3:1 – Мортонфі (Нагі), 4:26. 3:2 – Лапко (Бабушкін, Трущенко), 8:08. 4:2 – Нагі (більш.), 42:33. 4:3 – Павленко, 46:10. 5:3 – Шонгот, 53:48. 6:3 – Майєр (менш., п.в.), 58:45.

Україна: Калініченко (Семеха, 1:53, 57:08-58:45); Боднар – Сухицький, Шульга – Г.Сімчук (к) – Береза; Трущенко – Лапко, Висотенко – Мельниченко – Виставкін; Материкін – Дзюбенко, Бабушкін – Шарець –  Дука; Нечипорук – Печорін, Захаревич – Павленко – Маловичко.

Кидки: 34 (11+12+11) – 38 (2+18+10).

Штраф: 14 – 20.

25 серпня. Дьєр. Льодовий хол «Немак».

Для нашої команди все пішло наперекір з перших секунд матчу, коли господарі закинули дві поспіль шайби в перших змінах і Олександру Бобкіну довелося реагувати заміною воротаря вже на другій (!) хвилині. Замість Єгора Калініченка на льоду з’явився найкращий гравець матчу проти Румунії Ілля Семеха, але й він швидко пропустив третю командну шайбу… «Синьо-жовті» зуміли відіграти два голи ще в першому періоді, але більше угорці не дозволили відзначитися.

На жаль, дисципліна у нашій команді знову виявилася не на висоті. 20 – штрафних хвилин – це багато у зустрічі рівних команд. Саме два поспіль вилучення на початку третього періоду забезпечили угорцям гру «5 на 3» та четвертий гол у наші ворота. Після шайби-рикошету у виконанні Данила Павленка інтрига у матчі ще жила, але господарі льоду покарали українців за помилки та збільшили відрив, закинувши шосту шайбу у порожні ворота у меншості.

Завтра, 26 серпня, збірна України завершує турнір поєдинком проти однолітків із Польщі.