У запеклій боротьбі «Донбас» знову перемагає «Вітязь»

У повторній грі «Донбас» знов здолав свого оппонента з Харкова – хокейний клуб «Вітязь».

Матч виявився складним для обох команд. Незважаючи на те, що у середені другого періоду донеччани вели в рахунку з різницею у три шайби, харків’яни до самого кіняця гри запропонували супернику запеклу боротьбу за кожен квадратний сантиметр майданчика.

Пряме свідчення цьому – нереалізована «Донбасом» більшість 5 на 3 на протязі майже півтора хвилин наприкінці третього періоду.

Таким чином, завдяки цій перемозі «Донбас» набирає 58 очок та одноосібно закріплюється на першому місці у турнірній таблиці чемпіонату України.

«Донбас» – «Витязь» – 4 : 1 (2:0; 2:1; 0:0)

Судді: М. Урда, В. Качан, О. Серебряков

Донбас: Царегородцев. Петрухно – Катрич, Толстушко – Ігнатенко, Таран – Горбань, Оксененко-Скрипець. Бабинець – Буценко – Захаров, Нікіфоров – Докшин – Куцевич, Чердак – Кузьмік – Журун.

Вітязь: Харитонов. Кривда, Панасенко, Піддубний, Пантелеймонов, Пономар, Дм. Ісаєнко, Большаков, Кривонос, Лазаренко, Максименко, Посєвін, Сальніков, Щербань, Янченко.

Голи: 1:0. Буценко (Бабінець, Толстушко, 0:44), 2:0. Куцевич (Нікіфоров, 3:30 – більш.), 3:0. Бабінець (Буценко, Ігнатенко, 31:03 – менш.), 3:1. Кривонос (Сальников, Большаков, 38:22 – більш.), 4:1. Чердак (38:52 – штрафний кидок),

Штраф: 14 – 30.

Нагадаємо, шо наступну гру «Вітязь» зіграє 23 грудня з «Білим Барсом», а «Донбас» свої наступні матчі проведе 25-26 грудня з київським «Компаньйоном».

Зустрічі відбудуться у Харкові та Києві відповідно.