У боротьбі за лідерство «Кременчук» у гостях обіграв «Дніпро»

19 вересня на льодовій арені «Фаворит» відбувся центральний матч туру. Гостей з Кременчука приймало херсонське «Дніпро».

Перші два періоди зустрічі пройшли під керівництвом гостей, які змогли з мінімальної кількості гольових моментів вижати максимум. Вже на 6 хвилині зустрічі Іван Савченко, успішно підставивши ключку, відкрив рахунок у матчі. А за півтори хвилини до кінця першого періоду Давид Григорян подвоює рахунок – 0:2.

Другий період, не дивлячись на те, що він пройшов без закинутих шайб, був повністю під контролем «Кременчука» і надійною грою голкіпера Новицького.

Головні події матчу відбулися у другій половині третього періоду. Спочатку, гравці «Дніпра» першими закинули шайбу і звели рахунок до мінімуму. У даному епізоді вдався сольний прохід новачка херсонців – Мікса Ліпсбергса. Пройшло 4 хвилини і Дмитро Орлов, знову виводить «Кременчук» уперед на дві шайби – 1:3. І ось, за півтори хвилини до кінця матчу, херсонці вдало реалізували більшість і знову звели різницю у рахунку до мінімуму. Здавалось, що ось господарі зможуть перевести гру в овертайм. Головний тренер херсонців, Дмитро Підгурський, під фінал гри випустив 6 польового гравця замість воротаря, але це ні до чого не призвело.

Матч закінчився з рахунком 2:3 на користь «Кременчука». Відтепер ця команда є одноосібним лідером турнірної таблиці.

«Дніпро» – «Кременчук» 2:3 (0:2, 0:0, 2:1)

Шайби: 0:1 – Савченко (Грицьких, Ворона) – 06:47, 0:2 – Григорян (Бабрусев, Серанов) – 18:31, 1:2 – Ліпсбергс (Дорофєєв – більш.) – 48:05, 1:3 – Орлов (Горлушко) – 53:57, 2:3 – Каракулько – більш. – 58:32.

«Дніпро»: Петров (Гурко); Дорофєєв – Декало, Білоусов – Пугачов, Матусевич – Афанасьєв, Шулешов – Сірченко; Каракулько – Ромащенко – Ліпсбергс, Янішевський – Чернишенко – Василенков, Бондаренко – Коваленко – Макарицький, Тимченко – Брага – Цілогородцев.

«Кременчук»: Новицький (Гордюшин); Бабрусев – Григорян, Боєвих – Хришпенц, Грицьких – Александров, Горлушко; Кисельов (К) – Серанов – Бондарук, Созонов – Пукс (А) – Савченко, Орлов – Гриценко (А) – Ворона, Варава, Свищев.

Джерело: uhl.ua