Триллер із карколомною розв’язкою. Україна переграла в овертаймі Францію

То був матч з числа тих, про які згадуватимуть не один рік.

Франція U20 – Україна U20 – 6:7 ОТ (1:5, 1:0, 2:1, 0:1)

Шайби: 0:1 – Сімонсен (Руссель), 05:26. 1:1 – Грабовецький (Варава, Ткач), 06:48. 1:2 – Гончаренко (Сімчук, – більш.), 07:38. 1:3 – Сімчук (Коржилецький, Гончаренко), 10:47. 1:4 – Царковський (Чолач, Панасенко), 11:49. 1:5 – Трахт (Чолач, – більш), 19:30. 2:5 – Ґереф (Боск, – більш.), 23:25. 3:5 – Ерве (Ґереф, сімонсен, – більш.), 30:40. 4:5 – Даїр, 31:31. 5:5 – Леборньє, 42:07. 6:5 – Коломбен (Сімонсен, – більш.), 46:13. 6:6 – Сімчук (Трахт, Гончаренко, – більш.), 57:29. 6:7 – Гребеник (Сімчук, Коржилецький), 62:44

Франція: Макеєв (Келлер, 10:47); Боск – Дожемон, Руссель – Ларрок, Фертен – Корвез, Джіґаурі; Ерве – Ґереф – Сімонсен, Томазіно – Коломбен – Даїр, Сіраудін – Башеле – Наварро, Джемель – Каррі – Лаборньє, Перре. Тренер – Йорік Трейє

Україна: Майко (Кубрицький, 31:46); Чолач – Дахновський, Гребеник – Пономаренко, Євтухов – Палійчук, Філімонов; Коржилецький – Сімчук – Гончаренко, Трахт – Шаповалов – Бородай, Панасенко – Царковський – Сушков, Ткач – Варава – Грабовецький. Тренер – Олександр Бобкін

Кидки: 28 (7+14+7+) – 37 (17+8+12+)

Штраф: (4/20+6+4+0) – (0+6+6/10+0)

15 грудня. Таллінн (Естонія). Tondiraba Icehall

Юніорська збірна України шокувала прописних фаворитів французів божевільним першим періодом. Стартову 20-хвилинку наша команда виграла 5:1, та ще й Михайло Сімчук не реалізував булліт.

Важко сказати, чи після такого, майже бездоганного відрізку українці занадто рано повірили в перемогу, чи то Франція додала сильно аж настільки, однак перевагу вже до сьомої хвилини третього періоду наші хокеїсти не лише розгубили, а й дозволили суперникам вийти вперед.

Від такого болісного удару оговтається далеко не кожна доросла команда. Але наші юніори продемонстрували вміння тримати удар і спершу після кидка Сімчука у порожні ворота відігралися, а в овертаймі після розіграної тим же Сімчуком, Коржилецьким і Гребеником комбінації вирвали перемогу. 7:6!

Четвертий поєдинок наша команда проведе у п’ятницю, 17 грудня. Починаючи з 12:30 за київським часом граємо проти словенців, які стартових два поєдинки виграли, а в сьогоднішньому матчі третього туру зустрічатимуться з естонцями.

Трансляція матчу буде доступна на телеканалі SPORT 1 та YouTube каналі Федерації хокею України.