Сині проти жовтих. Долю спарингу між збірними України вирішила шайба Тимура Гриценка

Національна збірна України провела двосторонню гру в рамках першого в 2022 році тренувального збору, який триває в київському Палаці спорту. Тренери розділили гравців навпіл. За команду, яка грала в синіх джерсі під керівництвом Вадима Шахрайчука, виступали гравці сформованих на цих зборах першої і четвертої ланок, у жовтій формі під керівництвом Костянтина Сімчука діяли друга і третя ланки.

Україна (сині) – Україна (жовті) – 3:4 (1:1, 2:2, 0:1), ОТ 1:0, Б 1:3

Шайби: 0:1 – Фадєєв (Бондаренко, Толстушко), 10. 1:1 – Сисак (Панченко, – менш.), 16. 1:2 – Гриценко (Ворона, Савченко), 29. 1:3 – Горлушко (Бондаренко, Фадєєв), 33. 2:3 – Панченко (Німенко, Благий), 36. 3:3 – Гончаренко (Гребеник, Ступак), 37. 3:4 – Гриценко (Ворона), 59

Гол в овертаймі: 1:0 – Німенко, 61

Булліти закинули: Благий – Андрущенко, Бондаренко, Фадєєв

«Сині»: Писаренко (Кубрицький, 40:00); Ратушний – Герцик, Благий – Німенко – Бородай; Гребеник – Сисак, Гончаренко – Ступак – Панченко, Варава. Тренер – Вадим Шахрайчук

«Жовті»: Кубрицький (Шевчук, 20:00; Писаренко, 40:00); Александров – Матусевич, Савченко – Гриценко – Ворона; Толстушко – Горлушко, Бондаренко – Фадєєв – Андрущенко. Тренер – Костянтин Сімчук

10 лютого. Київ. Палац спорту

Останньої миті тренерські плани ледь не підкоригувала прикрість на вечірньому тренуванні у середу. Шайба після рикошету влучила в щелепу нападникові Олексієві Вороні. Поки решта команди продовжувала роботу, Олексій сидів на лаві, приклавши до набряклого місця удару лід. Гравцеві треба віддати належне: переспавши ніч, він вийшов на лід і навіть відзначився двома результативними передачами. Зокрема у вирішальному епізоді зустрічі.

Взагалі, матч вийшов доволі веселим. Яскрава гольова перестрілка принесла у протокол сім шайб. А воротарі, трохи напропускавшись, при цьому відзначилися кількома ефектними сейвами. Скажімо, Сергій Писаренко якимось неймовірним чином, лежачи, зумів зреагувати і навіть забрати намертво у пастку шайбу після кидка у, здавалося б, порожній кут від Дениса Матусевича. Натомість Дмитро Кубрицький у другій 20-хвилинці врятував свою команду після виходу «один в нуль» Ярослава Панченка і подальших добивань.

А в заключному періоді Кубрицький і Писаренко помінялися командами і саме завдяки надійності Сергія «жовті» зберегли ворота «на замку». Незадовго ж до завершення основного часу завдяки вдалим діям Тимура Гриценка на п’ятаку вирвали перемогу.

Зрештою, за попередньою домовленістю команди одначе провели овертайм, який тривав менше хвилини і завершився шайбою Дмитра Німенка після індивідуального проходу. Завершився спаринг серією буллітів. У ній знову з найкращого боку проявив себе Писаренко. Переграти воротаря «Дніпра» вдалося лише Романові Благому.