Старт чемпіонату серед чоловіків не за горами

14 вересня матчем між донецьким «Донбасом» та херсонським «Дніпром» на льодовій арені «Альтаїр» розпочнеться двадцять восьмий чемпіонат з хокею серед чоловіків.

Всього у рамках першого етапу чемпіонату буде проведено 120 ігор. Кожна з команд-учасниць зіграє по 40 матчів: 20 домашніх та 20 на виїзді.

Регулярний чемпіонат закінчиться 7 березня, а переможця ми дізнаємося після традиційного «плей-оффу», який відбудеться у три фази: ¼ фіналу триватиме до двох перемог однієї з команд, а ½ та фінал – до чотирьох. Як і у попередньому сезоні, перша та друга команди за результатами регулярного чемпіонату потрапляють відразу до півфінальної серії, а команди, що зайняли 3-6 та 4-5 місця у турнірній таблиці ще будуть відвойовувати своє місце у півфіналі.

Загалом шість команд будуть боротися за чемпіонство України у сезоні 2019-2020 років: «Білий Барс» (Біла Церква),«Дніпро» (Херсон), «Донбас» (Донецьк), «Кременчук» (Кременчук), МХК «Динамо» (Харків) та «Крижані Вовки» (Київ).

З кожною грою напруження зростатиме: чи вдасться «Донбасу» здобути восьмий чемпіонський титул, чи стануть реальністю мрії гравців «Кременчука» та «Дніпра» про перше місце у національній першості, чи зможуть «Білий Барс», МХК «Динамо» та «Крижані Вовки» нав’язати свою гру командам-фаворитам?

Фото: uhl.ua

 


Вас може зацікавити