Стали відомі фіналісти чемпіонату світу з хокею в Латвії

На «Арені Рига» в Латвії відбулися півфінали чемпіонату світу з хокею.

Фінляндія здобула перемогу в матчі з Німеччиною з рахунком 2:1 (2:0, 0:1, 0:0).

На 14-й хвилині матчу Ііро Пакарінен кидком з правого п’ятака відкрив рахунок в матчі. Йому асистували Антон Лунделль і Олівер Каски.

На 19-й хвилині Ханнес Бьyoрнінен отримав передачу перед воротами суперника і реалізував вихід один в нуль, забивши другу шайбу Фінляндії в матчі.

На 32-й хвилині, граючи в більшості, Маттіас Плахта кинув від синьої лінії і відіграв одну шайбу німців.

У свою чергу, збірна Канади обіграла в півфіналі команду США (4:2) і вийшла у фінал чемпіонату світу вп’яте за останні шість турнірів починаючи з 2015 року. Єдиний фінал, який пропустили канадці, – в 2018 році.

На чемпіонатах світу в 2015 і 2016 роках канадці ставали чемпіонами, в 2017-м і 2019 м завойовували срібні медалі. До речі, у фіналі останнього чемпіонату світу, який відбувся в 2019 році, Канада поступилася збірній Фінляндії, яка в другому півфіналі побореться з Німеччиною за вихід у фінал.

Матчі за третє місце фінал відбудуться 6 червня. Матч за третє місце почнеться о 15:15, фінал стартує о 20:15 за київським часом.