«Сокіл» здобув третю звитягу поспіль, розібравшись із «Дніпром»

23 січня, в Києві відбувся поєдинок 28-го туру чемпіонату України, у якому «Сокіл» приймав херсонський «Дніпро».

Уже в першій атаці на 40-й секунді першого періоду «соколята» відкрили рахунок. Точним кидком відзначився Ступак. Господарі не зупинилися на досягнутому і продовжували штурмувати ворота гостей. Смирнов і Сімчук в парі з Міхновим могли подвоювати рахунок, але цього разу надійно відіграв Хомутов.

У другій же половині періоду херсонці розігралися. Підопічні Підгурського пішли вперед і почали створювати гольові моменти біля воріт «Сокола», але прошити голкіпера киян так і не вийшло.

На 17-й хвилині матчу «Сокіл» закинув другу шайбу. Господарі провели швидку контратаку, яка завершилася голом Гончаренка. У свою чергу, «щуки» могли розмочити рахунок в кінці періоду, але Крисанов не реалізував свій вихід. На перерву команди йшли за рахунку 2:0 на користь «Сокола».

Після другої двадцятихвилинки цифри на табло не змінилися. Часом хокеїстів підводила точність, а іноді команду рятували воротарі.

У заключному ігровому відрізку кияни зуміли дотиснути «щук» і, забивши ще дві шайби, завершили поєдинок з рахунком 4:0. Точними кидками відзначилися Міхнов і Рубан.

«Сокіл» – «Дніпро» 4:0 (2:0, 0:0, 2:0)

Шайби: 1:0 – Ступак (Міхнов-Сімчук), 00:40; 2:0 – Гончаренко (Смирнов), 16:15; 3:0 – Міхнов (Рубан), 48:35; 4:0 – Рубан (Голубич – Кузьменко), 58:31.

«Сокіл»: Кубрицький( Пеленський); Олендаренко – Голубич, Сисак – Платонов, Лисенко – Бєлінський, Сушков –; Рубан – Кузьменко – Морозов (К), Ступак – Симчук – Міхнов (А), Гільманов – Смирнов – Гончаренко, Пойманов – Панченко – Сиротенко.

«Дніпро»: Хомутов( Петров); Декало – Сірченко, Дорофєєв – Ратушний, Афанасьєв (К) – Матусевич, –; Янишевський (А) – Гасніков (А) – Галєєв, Швецов – Крисанов – Каракулько, Чернишенко – Воробйов – Целогородцев, Панасенко – Борисов – Болотін.

Джерело: uhl.ua