«Сокіл» здобув третю перемогу поспіль, обігравши вдома «Краматорськ»

«Сокіл» виявився сильнішим «Краматорська» в першому очному матчі команди в нинішньому сезоні чемпіонату України.

Уже в стартовому періоді кияни створили собі зручний гандикап у дві шайби. Спочатку відзначився Антон Рубан, після чого перевагу столичної команди подвоїв Михайло Сімчук.

У другому ігровому відрізку підопічні Павла Микульчика почали скорочувати розрив у рахунку. На 23-й хвилині протистояння «Краматорськ» реалізував більшість завдяки влучному пострілу Єдуарда Гріня. «Соколи» на це відповіли голом у виконанні Іллі Олендаренка. Але під завісу другого періоду гості знову зменшили відставання до мінімуму й пішли на перерву за рахунку 2:3 на користь столичного клубу.

Заключна 20-хвилинка розвивалась за сценарієм стартового ігрового відрізку – на льоду спостерігалась напружена боротьба, однак реалізувати моменти зуміли лише господарі майданчика. На 51-й хвилині Андрій Смірнов вчасно зіграв на добиванні й вторгся у володіння Михайла Шевчука, а потім капітан «Сокола» Фелікс Морозов провів гол у порожні ворота й встановив остаточний рахунок зустрічі – 5:2.

«Сокіл» – «Краматорськ» 5: 2 (2: 0, 1:2, 2:0)

Шайби: 1:0 – Рубан (Платонов), 08:11; 2:0 – Сімчук (Платонов – Морозов), 2:1 – Грінь (Пахмурін – Жвачкін), 22:41; 3:1 – Олендаренко (Рубан), 27:55; 3:2 – Столяренко (Зуєв – Жвачкін), 39:59; 4:2 – Смірнов (Голубич – Олендаренко), 50:56; 5:2 – Морозов (Рубан), 59:51.

«Сокіл»: Кубрицький (Пеленський); Олендаренко – Голубич, Сисак – Платонов, Фірсов – Павлов, Сушков – Пойманов; Рубан – Німенко (А) – Міхнов (А), Павленко – Симчук – Морозов (А), Гильманов – Смірнов – Ступак, Середницький – Панченко – Гончаренко.

«Краматорськ»: Шевчук (Коровай); Зуєв – Гринкевич, Пахмурін – Воронін, Таран – Полухін, Панков –; Кривошапкин – Карпенко (К) – Халін, Ципнятов – ресурсів – Подзіньш, Гринь (А) – Столяренко – Жвачкін (А), Геворкян