«Сокіл» виграв чемпіонат України U13!

Цими вихідними у столиці визначився чемпіон, а також призери чемпіонату України серед юнаків 2001-2002 р.н.

Цікаво, що після заміни «Донбасу» на СДЮСШОР (донеччани відмовились від участі в фінальному турнірі), четвірка найкращих нинішнього сезону абсолютно точно співпала із четвіркою найкращих сезону попереднього.

Не зовсім вдало фінальний турнір провела команда із Вінниці, яка вважалась реальним претендентом на нагороди. У півфіналі «Піраньї» поступилися «Соколу» 1:4, а у матчі за бронзові нагороди, як і рік тому, програли СДЮСШОР – 2:6. Львів’яни у півфіналі перемогли харківських юнаків із рахунком 6:1.

У фіналі ж зустрілись минулорічні фіналісти «Сокіл» та «Галицькі Леви». Якби команді Михайла Чиканцева вдалося перемогти, то п’ятірка найкращих команд першості повністю повторила б минулорічний підсумок. Проте, вочевидь, кияни зробили правильні висновки із тієї поразки і цього разу не віддали чемпіонський титул. Дубль В’ячеслава Бойченка та шайба Дениса Воропаєва принесла підопічним Миколи Майка перемогу 3:1, а з нею і золоті нагороди чемпіонату. У львів’ян єдиною шайбою відзначився Валентин Микитюк.

Таким чином, підсумкова таблиця чемпіонату має наступний вигляд:

Місце Команда Місто
1 Сокіл Київ
2 Галицькі Леви-1 Львів
3 СДЮСШОР-1 Харків
4 Піраньї Вінниця
5 Донбас Донецьк
6 Крижинка Київ
7 Галицькі Леви-2 Львів
8 ХТЗ Харків
9 СДЮСШОР-2 Харків
10 Спарта ЛуцькВас може зацікавити