«Сокіл» утретє в сезоні переміг «Маріуполь»

«Сокіл» здобув третю перемогу поспіль і третю – над «Маріуполем» у цьому сезоні чемпіонату України з хокею з шайбою.

Рахунок відкрили господарі майданчика – «сталеві чайки», закинуту шайбу до свого активу записав Савелій Скурихін. Але надовго лідерську позицію маріупольцям утримати не вдалось – уже за 5 секунд у воротах Максима Дуве розписався Антон Рубан.

У наступному періоді «соколята» вперше вийшли вперед – цьому посприяв Олександр Павленко. Ба більше, кияни зуміли втримати цю перевагу до заключної перерви.

У завершальному ігровому відрізку колектив Павла Мікульчика вдруге спромігся зрівняти рахунок – паритет відновив Кирило Бондаренко. Попри всі намагання господарів зупинити «Сокіл», столична команда зуміла повернути собі лідерство й дотиснути опонентів. Спочатку гол провів Єгор Кузьменко, а після Андрій Міхнов встановив фінальний рахунок зустрічі – 4:2 на користь киян.

«Маріуполь» – «Сокіл» 2:4 (1:1, 0:1, 1:2)

Шайби: 1:0 Скурихін (Мазур, Корчоха, більш.), 14:17; 1:1 Рубан (Кузьменко), 14:22; 1:2 Павленко (Олендаренко, Морозов), 29:46; 2:2 Бондаренко (Петрухно), 46:29; 2:3 Кузьменко, 50:34; 2:4 Міхнов (Васильєв), 57:40;

«Маріуполь»: Дуве (Качула); Скурихін – Цикало, Костарєв – Мельников, Фроленко – Гуров, Петрухно – Філімонов; Чердак (К) – Корчоха – Мазур, Кобяков – Мостовий – Бондаренко (А), Лихачов – Ромащенко – Луговий, Дурдиєв – Олійник.

«Сокіл»: Кубрицький (Пеленський); Олендаренко – Голубич, Сисак – Платонов, Васильєв – Бєлінський, Сушков – Коржілецький; Міхнов (А) – Ступак – Німенко, Морозов (К) – Сімчук – Павленко, Рубан – Кузьменко – Панченко, Гильманов – Смирнов – Сиротенко.