«Сокіл» уперше за 7 років обіграв «Донбас» і перервав його переможну серію

«Сокіл» удома взяв матч-реванш у «Донбасу» в 9-му турі чемпіонату України з хокею з шайбою.

Зі стартових секунд першого періоду господарі майданчика активно пресингували опонентів, що вилилось у два голи. Спочатку відзначився Андрій Міхнов, після чого ворота Богдана Дьяченка «прошив» капітан «соколів» Фелікс Морозов. До слова, після двох пропущених шайб головний тренер донеччан Ігор Чибирєв замінив голкіпфера – замість Дьяченка на варті воріт «Донбасу» встав Олексій Трифонов.

Якщо в першому ігровому відрізку гості більше не пропускали, то в другому команда Олега Шафаренка знов зуміла розписатись у воротах суперників – дубль на свій рахунок записав Морозов.

У третій 20-хвилинці «Донбас» стартував зі швидкого голу – Євгеній Монс скоротив відставання. Але, незважаючи на доволі агресивний початок заключного періоду, донеччани більше реалізувати свої моменти не змогли, і перемогу здобув столичний «Сокіл» – 3:1.

Так, підопічні Шафаренка поквитались із донецькою командою за поразку в третьому турі цього розіграшу чемпіонату, коли вони програли 2:4, а також перевали переможну серію «Донбасу», що тривала вісім матчів поспіль.

Тепер першу сходинку турнірної таблиці команда Чибирєва фактично ділить із «Кременчуком» – в обох колективів по 16 очок, а «Сокіл» закріпився на третьому місці – на його рахунку 12 пунктів.

Зазначимо, що востаннє «Сокіл» вигравав у «Донбасу» в січні 2013 року. Тоді в регулярному чемпіонаті національної першості кияни обіграли другу команду донеччан із рахунком 3:2.

«Сокіл» – «Донбас» 3:1 (2:0; 1:0; 0:1)

Шайби: 1:0 Міхнов (Німенко, Сімчук), 4:50. 2:0 Морозов (Павленко), 8:37. 3:0 Морозов (Сімчук, Павленко), 35:43. 3:1 Монс (Буценко, Пангелов-Юлдашев – більш.), 40:58.

«Сокіл»: Кубрицький (Пеленський); Олендаренко – Голубич, Сисак – Платонов, Фірсов – Павлов, Сушков – Сиротенко; Рубан – Німенко (А) – Міхнов (А), Павленко – Сімчук – Морозов (К), Середницький – Панченко – Ступак, Гончаренко – Смирнов – Пойманов.

«Донбас»Дьяченко (Трифонов – з 8:37); Пангелов-Юлдашев (К) – Журавльов, Кожевников – Кобелєв, Ігнатенко – Григор’єв; Монс – Туркін (А) – Казаковцев, Шишлянніков – Бірюков – Сигарьов, Мільохін – Буценко – Коренчук (А), Пересунько – Карамнов – Разумов.