«Сокіл» удруге в сезоні здобув звитягу над «Донбасом»

«Сокіл» переміг «Донбас» у серії булітів у 22-му турі чемпіонату України з хокею з шайбою.

Уже на 34-й секунді протистояння «соколята» провели швидкий гол – Фелікс Морозов із передачі Олександра Павленка влучив у ворота Олексія Трифонова. Відновити паритет донеччани спромоглися лише в другому періоді – захист киян пробив Євгеній Монс.

І надалі суперники не відпускали одне одного, ще тричі обмінявшись закинутими снарядами. Спочатку Микола Казаковцев уперше за матч вивів «Донбас» у лідери. Однак «Сокіл» швидко повернув статус-кво до гри завдяки зусиллям Єгора Кузьменка. Після цього на 35-й хвилині Пилип Пангелов-Юлдашев реалізував більшість, провівши гол з асисту Віталія Ляльки. На перерву ж команди-таки пішли за рівного рахунку – Антон Рубан із передачі Андрія Міхнова змінив цифри на табло – 3:3.

У заключному ігровому відрізку тандем Міхнов-Рубан знову відзначився у воротах донеччан, але Пангелов-Юлдашев врятував свою команду, оформивши дубль за 39 секунд до кінця. Так протистояння перейшло в овертайм – 4:4.

У додатковий час ні «Сокіл», ні «Донбас» не змогли провести гол, тож доля поєдинку вирішилась у серії булітів. Тут влучнішими виявились «соколята». Зокрема, до свого активу закинуті шайби записали Павленко та Рубан. Підопічні ж Ігоря Чибирєва не знайшли, чим відповісти на два реалізовані моменти.

Таким чином «Сокіл» удруге в сезоні обіграв лідера чемпіонату й завершує 2020-й рік на другій сходинці турнірної таблиці, маючи в активі 32 очки. «Донбас» же посідає перше місце, випереджаючи киян на 6 пунктів.

«Донбас» – «Сокіл» 4:5 ПБ (0:1, 3:2, 1:1, 0:0, 0:1)

Шайби: 0:1 Морозов (Павленко), 00:34; 1:1 Монс (Пангелов-Юлдашев), 20:28; 2:1 Казаковцев (Туркін), 23:15; 2:2 Кузьменко, 30:59; 3:2 Пангелов-Юлдашев (Лялька, більш.), 33:44; 3:3 Рубан (Міхнов), 37:46; 3:4 Міхнов (Рубан), 55:06; 4:4 Пангелов-Юлдашев (Сигарьов, Буценко), 59:21;

«Донбас»: Трифонов (Дьяченко); Пангелов-Юлдашев (К) – Журавльов, Кобелєв – Кожевников, Тунхузін – Колесніковс; Казаковцев – Туркін (А) – Монс, Шишлянніков – Бірюков – Сигарьов, Лялька (А) – Буценко – Разумов, Мільохін – Карамнов – Костіков.

«Сокіл»Кубрицький (Пеленський); Олендаренко – Голубич, Сисак – Платонов, Фірсов – Бєлінський, Васильєв – Ступак; Рубан – Кузьменко – Міхнов (А), Морозов (К) – Пойманов – Павленко, Гильманов – Смирнов – Гончаренко, Середницький – Панченко – Сиротенко.