«Сокіл» удруге в сезоні обіграв чинного чемпіона України «Кременчук»

«Сокіл» у непростому домашньому матчі здолав «Кременчук» у рамках 14-го туру чемпіонату України з хокею з шайбою.

Перший період команди провели без реалізованих моментів, хоч господарі мали хороші шанси відкрити рахунок, граючи в більшості. У другій же 20-хвилинці «містянам» вдалось дати лік голам. Спершу Віктор Тютченко відзначився взяттям воріт Дмитра Кубрицького. А Андрій Денискін подвоїв перевагу гостей.

Під завершення ігрового відрізку «Кременчук» заробив два вилучення, і цим скористались «соколи» – відставання скоротив білоруський легіонер Павло Голубич. Так, команди пішли на заключну перерву за рахунку 2:1 на користь підопічних Олександра Савицького.

У третьому періоді «Сокіл» зумів відновити статус-кво – допоміг у цьому знову ж Голубич із передачі Дмитра Німенка. Попри всі старання «містян» завершити гру в основний час їм не вдалось. Тож матч перейшов в овертайм.

У додатковий час удача була на боці господарів – Антон Рубан закинув переможну шайбу й встановив остаточний рахунок зустрічі – 3:2. Так, «Сокіл» удруге обіграв «Кременчук» у цьому сезоні й виграв у боротьбі за друге місце в турнірній таблиці.

«Сокіл» – «Кременчук» 3:2 (0:0, 1:2, 1:0, 1:0)

Шайби: 0:1 Тютченко (Кисельов, Серанов), 30:35; 0:2  Денискін (Хрішпенц, Дубінін), 36:55; 1:2 Голубич (Олендаренко), 38:41; 2:2 Голубич (Німенко, Сиротенко), 54:43; 3:2 Рубан (Гільманов), 62:30.

«Сокіл»Кубрицький (Пеленський); Олендаренко – Голубич, Сисак – Платонов, Фірсов – Павлов, Сушков – Гончаренко; Рубан – Ступак – Німенко (А), Морозов (К) – Сімчук – Павленко, Гільманов – Смирнов – Середницький, Пойманов – Панченко – Сиротенко.

«Кременчук»: Гордюшин (Корнієнко); Яковлєв – Алексюк, Хрішпенц – Бойових, Грицьких – Александров; Кисельов (К) – Серанов – Тютченко, Созонов – Пукс (А) – Орлов, Савченко – Гриценко (А) – Ворона, Коробов – Дубінін – Денискін.