«Сокіл» у своєму першому матчі в сезоні з глядачами поступився «Краматорську»

25 лютого 37-й тур регулярного чемпіонату УХЛ в Києві продовжили «Сокіл» і «Краматорськ».

«Краматорськ» почав матч зі швидкої закинутої шайби – уже на 1-й хвилині відзначився Столяренко. Після такого холодного душу від супротивників «Сокіл» зібрався і повністю перехопив ініціативу в грі, проте до першої сирени так і не зміг зрівняти рахунок на табло. А ось підопічні Мікульчика вчасно зуміли скористатися помилкою противника – Сурсов під кінець періоду подвоїв перевагу своєї команди.

У другому періоді «Сокіл» кинув всі сили на те, щоб відігратися – кияни перекидали противника з рахунком 11:7, але цифри на табло по ходу другої двадцятихвилинки так і не змінились.

Третій ігровий відрізок «Краматорськ» знову почав з досить швидкою шайби – на третій хвилині Гринь відправив у ворота киян третю шайбу. Цей гол на старті періоду і поставив результативну точку матчі, що означало перемогу «Краматорська» з «сухарем» Короваєва.

«Сокіл» – «Краматорськ» 0:3 (0:2, 0:0, 0:1)

Шайби: 0:1 Столяренко (Большаков, Сурсов), 00:42; 0:2 Сурсов (Ципнятов), 17:36; 0: 3 Гринь (Золотухін, ресурсів), 42:50;

«Сокіл»Кубрицький (Дубровський); Лисенко – Голубич, Олендаренко – Андрейків, Букарев – Платонов, Сисак – Німенко; Рубан – Симчук – Міхнов, Гильманов – Смирнов – Малєтін, Морозов – Коржилецький – Павленко, Гончаренко – Курбатов – Ступак.

«Краматорськ»: Коровай (Шевчук); Люльчук – Воронін, Большаков – Фірсов, Мальцев – Таран, Панков; Ципнятов – Золотухін – Ромащенко, Гринь – Столяренко – Сурсов, Кривошапкін – Ковальов – Жвачкін, Геворкян – Гринкевич – Олійник.