«Сокіл» у своєму найрезультативнішому матчі сезону переміг «Маріуполь»

«Сокіл» учетверте в сезоні обіграв «Маріуполь» у 27–му турі чемпіонату України з хокею з шайбою.

У стартовому періоді столичний колектив відкрив рахунок гри – цьому посприяв Єгор Кузьменко, який удало прийняв передачу Антона Рубана на 10-й хвилині матчу. А от уже в другому ігровому відрізку кияни почали «штампувати» голи. Зокрема, у воротах «сталевих чайок» відзначились Олексій Платонов, Ярослав Панченко й Андрій Смирнов. Маріупольці ж лише раз уразили ворота опонентів – на 27-й хвилині Владислав Луговий «розмочив» рахунок для команди Сергія Вітера.

Незважаючи на той факт, що більша частина протистояння була вже позаду, третій період видався найрезультативнішим для «соколят». Через 3 хвилини після повернення на лід Платонов оформив «святковий» дубль – так нападник відзначив на льоду своє 24-річчя. Потім же після голу Платонова шайби за «Сокіл» закинули Владислав Сушков, Андрій Міхнов і Фелікс Морозов. У «сталевих чайок» відзначився їхній капітан Володимир Чердак, але це не врятувало гостей.

Так, фінальний рахунок зустрічі – 8:2 на користь київського клубу. Ця звитяга стала найрезультативнішою для «соколят» у нинішньому сезоні.

«Сокіл» – «Маріуполь» 8:2 (1:0; 3:1; 4:1)

Шайби: 1:0 Кузьменко (Рубан, Морозов), 9:24. 2:0 Платонов (Рубан, Морозов), 23:13. 3:0 Панченко (Сиротенко), 25:17. 3:1 Луговий (Мазур), 26:56. 4:1 Смирнов, 35:01. 5:1 Платонов (Рубан, Кузьменко), 43:10. 6:1 Сушков (Міхнов), 47:06. 6:2 Чердак (Костарєв, Агєєв – більш.), 53:58. 7:2 Міхнов (Бєлінський, Кузьменко), 54:59. 8:2 Морозов (Кузьменко, Рубан), 58:36.

«Сокіл»: Кубрицький (Пеленський); Олендаренко – Лисенко, Сисак – Платонов, Бєлінський – Сушков, –; Рубан – Кузьменко – Морозов (К), Павленко – Сімчук – Міхнов (А), Гільманов – Смирнов – Ступак, Коржилецький – Панченко – Сиротенко.

«Маріуполь»: Дуве (Мамедов); Скурихін – Цикало, Костарєв – Гуров, Петрухно (А) – Фроленко, Філімонов –; Чердак (К) – Корчоха – Агєєв (А), Бондаренко – Ромащенко – Зайцев, Луговий – Мазур – Мостовий, Тимченко – Коваленко – Мельников.