«Сокіл» у першому овертаймі сезону дотиснув «Білий Барс»

«Сокіл» обіграв «Білий Барс» у своєму першому за сім років домашньому матчі в п’ятому турі чемпіонату України.

Уже на другій хвилині Олександр Павленко відкрив рахунок зустрічі, але Дмитро Даниленко доволі швидко повернув статус-кво в гру й на перерву команди пішли з рівним рахунком на табло – 1:1.

У другому періоді Даниленко записав до свого активу дубль і вивів «барсів» уперед. Відновити паритет у поєдинку зумів Фелікс Морозов під завісу другої 20-хвилинки – капітан «соколів» «прошив» ворота Кирила Кучера після виходу з голкіпером один на один.

Третій ігровий відрізок пройшов без реалізованих моментів, тож уперше в нинішньому сезоні матч перейшов в овертайм. У додатковий час переможну шайбу закинув Антон Рубан із передачі Дмитра Німенка й встановив остаточний рахунок протистояння – 3:2 ОТ.

«Сокіл» – «Білий Барс» – 3:2 ОТ (1:1; 1:1; 0:0; 1:0)

Шайби: 1: 0 Павленко (Павлов), 1:50; 1: 1 Даниленко, 3:35; 1: 2 Благой (Даниленко), 22:54; 2: 2 Морозов (Олендаренко), 39:00; 3:2 Рубан (Німенко), 60:55;

«Сокіл»: Кубрицький (Пеленський); Платонов – Сисак, Олендаренко – Голубіч, Фірсов – Павлов, Сушков – Сиротенко; Середницький – Сімчук – Морозов (К), Рубан – Кузьменко – Німенко (А), Павленко – Ковальов – Міхнов (А), Панченко – Ступак – Пойманов.

«Білий Барс»: Кучер (Полгороднік); Гребеник – Грицюк, Будько – Таран (К), Кравець – Кисельов; Благой (А) – Даниленко – Мороз, Грабовецький – Ружніков – Бородай, Ромахін – Ядловський (А) – Петрошенко, Резюк – Собко – Трошкін.