«Сокіл» у другому овертаймі сезону обіграв «Крижаних Вовків» у київському дербі

«Сокіл» переміг «Крижаних Вовків» у першому київському дербі сезону в шостому турі національної першості.

Уже на третій хвилині найкращий бомбардир «вовків» Сергій Ємєлін у меншості вразив ворота Дмитра Кубрицького. Відновити паритет зумів Денис Гончаренко, а Ілля Олендаренко й взагалі вивів «соколів» у лідери протистояння.

А от другий період виявився не таким щедрим на голи, як стартовий. Єдиним зумів відзначитись Кирило Мандін, який вдало спрацював у тандемі з Микитою Шабановим, і знову повернув статус-кво в матч.

У заключному ігровому відрізку «Сокіл» одразу кинувся наздоганяти згаяне, що вилилось у закинуту шайбу від Богдана Ступака. Однак відпускати далеко гостей «вовки» не збирались – за чотири хвилини Микита Жигалов підігрів інтригу в поєдинку – 4:4. Під завершення 20-хвилинки команда Олега Шафаренка скористалась більшістю – Антон Рубан на добиванні вивів «соколів» уперед, але завдяки результативним діям Сергія Суріна матч було переведено в овертайм.

У додатковий час фортуна була більш прихильна до «Сокола». На третій хвилині протистояння Михайло Сімчук закинув рятівну шайбу й здобув для своєї команди вже другу звитягу поспіль в овертаймі та четверту загалом у нинішньому розіграші чемпіонату України.

«Крижані Вовки» – «Сокіл» 4:5 ОТ (1:2, 0:1, 2:2, 0:1)

Шайби: 1: 0 Ємєлін (Шабанов, Лучніков, менш.) 2:33; 1:1 Гончаренко (Сисак), 7:55; 1:2 Олендаренко (Морозов, Міхнов), 10:11; 2:2 Маландін (Шабанов, Лучніков), 35:12; 2:3 Ступак (Німенко, больш), 43:15; 3:3 Жигалов (Панков), 47:13; 3:4 Рубан (Німенко, більш.), 51:47; 4:4 Сурін (Жигалов, Ємєлін), 59:01; 4:5 Симчук.

«Крижані Вовки»: Стельмах (Макаренко); Жигалов – Моксунен, Лучніков – Невєров (А), Сисоєв – Фроленко; Ємєлін – Сурін – Панков (А), Маландін – Шапіро – Шабанов, Черемнов – Андрющенко – Абаджян, Болотін – Борисов – Булах.

«Сокіл»: Кубрицький (Пеленський); Олендаренко – Голубич, Сисак – Платонов, Фірсов – Павлов, Сушков; Рубан – Ступак – Німенко (А), Морозов (К) – Сімчук – Міхнов (А), Середницький – Панченко – Павленко, Гончаренко – Сиротенко – Пойманов.