«Сокіл» розгромив «Тризуб» і вийшов у фінал Кубка України

«Сокіл» – у фіналі Кубка України-2023. Чинні переможці турніру розгромили в другому матчі групового турніру «Тризуб» і завтра спробують здобути трофей втретє в історії.

«Сокіл» (Київ) – «Тризуб» (Київ) – 9:1 (2:1, 4:0, 3:0)

Шайби: 0:1 – Бега (Є. Тимченко), 06:46. 1:1 – Чердак (Бабинець), 08:34. 2:1 – Ромащенко (Благий, Толстушко, – більш.), 10:34. 3:1 – Говорушко (Ромащенко, Бондарєв), 23:10. 4:1 – Благий (Захаров, Бородай), 28:18. 5:1 – Бабинець (Чердак, Мазур, – 4х4), 34:39. 6:1 – Захаров (Бородай, Говорушко, – 4х4), 34:55. 7:1 – Качан (Жеребко), 43:22. 8:1 – Качан (Чердак), 48:59. 9:1 – Жеребко (Качан, Костромітін), 54:00

«Сокіл»: Безхлібний; Полоницький – Бондарєв, Говорушко – Ромащенко – Слюсар; Філімонов – Толстушко, Чердак – Мазур – Бабинець; Євсейчик – Вол. Алексюк, Благий – Захаров – Бородай; Горлушко, Костромітін – Качан – Жеребко. Тренер – Олег Шафаренко

«Тризуб»: Вязовов (Степаненко, 40:00); Вол. Гаврилюк – Дворецький, Зик – Є. Тимченко – Бега; Фроленко – М. Васильєв, Макоревич – Черемнов – Росляков; Байбарза – Гайдук, Терзі – Невєров – Лісовий; Чайка, Явний. Тренер – Олександр Яковенко

Кидки: 64 (26 + 19 + 19) – 10 (2 + 6 + 2)
Штраф: 5/20 (0 + 5/20 + 0) – 6 (2 + 2 + 2)

15 вересня. Кременчук. Арена «Айсберг». Без глядачів

Загалом для чемпіонів то була легка перемога. Якщо не враховувати, що перекидавши суперника в першому періоді за кількістю кидків у 13 разів (26:2), «Сокіл» дозволив опонентам повести в рахунку. Зрештою, вже через чотири хвилини фаворити були попереду, а до завершення другого періоду зняли питання про переможця.

Ложкою дьогтю для «Сокола» стало вилучення до кінця гри капітана команди Романа Благого, який брутально атакував у голову оборонця суперників Михайла Васильєва.

Завтра, 16 вересня, починаючи з 14:00, у фіналі «Сокіл» зіграє з переможцями пари «Кременчук» – «Київ Кепіталз». Початок їх матчу – сьогодні о 18:00.