«Сокіл» переміг «Маріуполь» і продовжує боротьбу за другу сходинку «регулярки»

6 березня в Києві відбувся заключний матч 40 туру УХЛ, у якому місцевий «Сокіл» зустрівся з «Маріуполем».

Стартову 20-хвилинку команди почали в рівній боротьбі. Але ближче до екватора періоду ініціативою більше стали володіти кияни, які все частіше загрожували володінням Гафіулліна. Так, на 10-й хвилині Олендаренко реалізував більшість, а через п’ять хвилин Морозов подвоїв перевагу. Капітан команди відправив шайбу між щитків голкіпера.

Другий ігровий відрізок залишився за підопічними Вітера. «Сталеві чайки» помітно додали у швидкості, а також більше стали кидати по воротах киян. Безсумнівно, така активність незабаром увінчалася успіхом – Луговий скоротив відставання. Однак «Сокіл» швидко повернув собі перевагу у дві шайби, але на це підопічні Вітера через хвилину відповіли шайбою Мазура.

У третьому відрізку зустрічі «Маріуполь» продовжив огризатися, чим явно додавав проблеми «Соколу». У підсумку, укінці третього періоду сталеві чайки зрівняли рахунок і перевели гру в овертайм – Чердак засмутив Дубровського.

В овертаймі краще виглядали кияни, які з перших секунд кинулися штурмувати ворота маріупольців. Перемогу в додатковому ігровому відрізку «Соколу» приніс Кузьменко.

«Сокіл» – «Маріуполь» 4:3 ОТ (2:0, 1:2, 0:1, 1:0)

Шайби: 1:0 Олендаренко (Німенко, Рубан, більш.), 9:53; 2:0 Морозов (Курбатов, Букарев), 15:16; 2:1 Луговий (Мазур, Мостовий), 25:35; 3:1 Павленко (Морозов, Курбатов), 27:40; 3:2 Мазур (Костарєв, Луговий), 28:56; 3:3 Чердак (Карпенко), 56:49; 4:3 Кузьменко, 64:38.

«Сокіл»Дубровський (Кубрицький); Букарев – Андрейків, Бєлінський – Чолач, Олендаренко – Платонов, Сисак; Павленко – Курбатов – Морозов (К), Німенко (А) – Сімчук – Міхнов (А), Рубан – Кузьменко – Малєтін, Гончаренко – Смирнов – Коржилецький.

«Маріуполь»: Гафіуллін (Дуве); Скурихін – Пахмурін, Костарєв – Філімонов, Петрухно (А) – Васильєв, Мельніков; Чердак (К) – Карпенко (А) – Зайцев, Коваленко – Кудрін – Градусов, Луговий – Мазур – Мостовий, Тимченко – Лихачов.