«Сокіл» оформив камбек, програючи 0:3, і здобув звитягу над «Крижаними Вовками» в столичному дербі

«Сокіл» не без проблем пройшов «Крижаних Вовків» у 19-му турі чемпіонату України з хокею з шайбою.

У першому ж періоді, попри статус фаворитів, «соколята» програвали 0:2. На 8-й хвилині Андрій Анкудінов відкрив рахунок протистояння, а Шейн Хеффернан подвоїв перевагу «вовків».

У наступній же 20-хвилинці гості повернулись у боротьбу, хоч спершу після повернення на лід пропустили. Спочатку Хеффернан оформив дубль, але вже потім колектив Олега Шафаренка зумів скоротити розрив у рахунку до мінімуму – голи провели Антон Рубан і Олександр Павленко.

Заключний період пройшов під диктування «Сокола», який таки вирвав перемогу з рук опонентів. Столичне дербі закінчилось феєрією голів від «соколят» – команда закинула одразу чотири шайби, при цьому не пропустила жодної. Так, у воротах «Вовків» розписались Ілля Олендаренко, Андрій Смірнов, Павло Голубич, а Павленко оформив дубль.

Фінальний рахунок матчу становив 6:3 на користь підопічних Шафаренка. Завдяки цьому вони продовжують утримувати другу сходинку турнірної таблиці. «Вовки» ж ідуть сьомими.

«Крижані Вовки» – «Сокіл» 3:6 (2:0, 1:2, 0:4)

Шайби: 1:0 – Анкундінов (Кіча), 07:56; 2:0 – Хеффернан (Панков–Сурін), 18:52; 3:0 – Хеффернан (Панков–Сурін), 20:17; 3:1 – Рубан (Ступак), 28:02; 3:2 – Павленко (Морозов–Сисак), 30:48; 3:3 – Олендаренко (Морозов), 40:23; 3:4 – Смірнов (Рубан–Міхнов), 51:22; 3:5 – Голубич (Павленко–Рубан), 54:02; 3:6 – Павленко (Морозов – Пойманов), 59:53.