«Сокіл» обіграв чинного чемпіона України в Кременчуці

Чинний чемпіон України «Кременчук» не впорався із «Соколом» в 11-му турі національної першості.

На 7-й хвилині рахунок відкрив досвідчений Дмитро Німенко, що вчасно зіграв на добиванні й уразив ворота В’ячеслава Новицького. Друга половина періоду пройшла під пресингом «містян», однак кияни зуміли втримати володіння Дмитра Кубрицького недоторканними.

У наступному ігровому відрізку капітан «соколів» Фелікс Морозов із влучної передачі Умеда Гільманова подвоїв перевагу гостей. «Кременчук», у свою чергу, зумів розмочити рахунок лише на 40-й хвилині протистояння – граючи в більшості, Єгор Серанов провів гол і скоротив відставання.

У завершальному періоді феєрив голкіпер «Соколу» – Кубрицький запам’ятався кількома яскравими сейвами. Новицький же пропустив ще одну шайбу від Морозова, який і встановив фінальний рахунок зустрічі – 3:1.

Так, київській команді вдалось наздогнати «містян» у турнірній таблиці – обидва клуби мають по 16 очок в активі, однак підопічні Олександра Савицького все ще лідирують і посідають другу сходинку завдяки показнику закинутих і пропущених шайб.

«Кременчук»  «Сокіл» 1:3 (0:1, 1:1, 0:1)

Шайби: 0:1 – Німенко (Рубан), 6:17; 0:2 – Морозов (Гильманов), 32:26; 1:2 – Серанов (Орлов), 39:00; 1:3 – Морозов (Голубич – Рубан), 56:43;

«Кременчук»: Новицький (Гордюшин); Бабрусев – Алексюк, Хрішпенц – Бойових, Грицьких – Александров, Яковлєв – Варава; Кисельов (К) – Серанов – Орлов, Савицький – Волков – Пукс (А), Савченко – Гриценко (А) – Ворона, Коробов – Дубінін – Денискін.

«Сокіл»: Кубрицький (Пеленський); Олендаренко – Голубич, Сисак – Платонов, Фірсов – Павлов, Сушков; Рубан – Німенко (А) – Морозов (К), Гильманов – Смирнов – Павленко, Сиротенко – Ступак – Середницький, Гончаренко – Панченко – Пойманов.