Склад на Будапешт. Тренерський штаб збірної України визначився, ким гратиме на Euro Challenge

Завтра, 10 листопада вранці, о 10:20 за київським часом національна збірна України з хокею авіарейсом з аеропорту “Жуляни” вирушить до Будапешта, щоб взяти участь в Euro Hockey Challenge. Суперниками нашої команди будуть представники елітного дивізіону світового хокею італійці, з якими синьо-жовта льодова дружина зіграє 11 листопада о 14:00 за київським часом і представник ешелону 1А чемпіонату світу команда Угорщини. Матч з господарями турніру запланований на 12 листопада на 15:00.

8-10 листопада наша команда під керівництвом тренерів Вадима Шахрайчука і Костянтина Сімчука проводила тренувальні збори, за підсумками яких тренерський штаб визначився з тією обоймою, якою гратиме в Будапешті. Зауважимо, що з викликаних до лав національної команди не змогли прибути п’ятеро гравців — троє через позитивні тести на коронавірус, а ще двоє (оборонець “Донбаса” Андрій Григор’єв і нападник “Маріуполя” Сергій Бабинець) через травми.

Ще двоє гравців випали останньої миті. І якщо воротар “Сокола” Артур Оґанджанян не поїде в угорську столицю згідно з рішенням тренерів, то молодому оборонцеві киян Владиславу Герцику на заваді став стан здоров’я.

У Влада — загострення хронічного захворювання, – коментує лікар збірної Володимир Секретний. – У зв’язку з цим ми вирішили дати хлопцеві змогу відновити здоров’я, щоб повернутися до лав “Сокола” і збірної у найближчому майбутньому”.

Загалом у Будапешт вирушить 22 хокеїсти.

Воротарі

Дмитро Кубрицький (“Сокіл”)
Олег Петров (“Рулав Одд”)

Оборонці

Віталій Андрейків (“Донбас”)
Денис Матусевич (“Маріуполь”)
Пилип Пангелов-Юлдашев (“Донбас”)
Іван Сисак (“Сокіл”)
Павло Таран (“Краматорськ”)
Євген Ратушний (“Дніпро”)
Всеволод Толстушко (“Кременчук”)

Нападники

Роман Благий (“Маріуполь”)
Микита Буценко (“Донбас”)
Олексій Ворона (“Кременчук”)
Тимур Гриценко (“Кременчук”)
Іван Савченко (“Кременчук”)
Вадим Мазур (“Маріуполь”)
Віктор Захаров (“Донбас”)
Ілля Коренчук (“Донбас”)
Олександр Костиков (“Маріуполь”)
Віталій Лялька (“Донбас”)
Андрій Міхнов (“Сокіл”)
Дмитро Німенко (“Сокіл”)
Олександр Пересунько (“Донбас”)

Крізь ці збори і участь в Euro Ice Hockey Challenge команда Вадима Шахрайчука готується до виступів на чемпіонаті світу в дивізіоні 1В, який відбудеться у польському Катовіце 25 квітня – 1 травня 2022 року. Суперниками нашої команди, окрім господарів турніру, будуть команди Естонії, Литви, Японії та Сербії. Право підвищитися в класі і виступати в 2023-му в другому за силами дивізіоні світового хокею отримає переможець групи.

Vbet — Титульний партнер національної збірної команди України з хокею


Вас може зацікавити