«Сині» перемогли «Білих» у всесвітньому хокейному матчі серед жінок

Минулого уїк-енду в 38 країнах світу відбувся другий в історії всесвітній хокейний матч серед жінок – 2017 Global Girls’ Game. Починаючи від Малайзії і закінчуючи Канадою тривав безперервний поєдинок між командами «Синіх» та «Білих».

Як і рік тому перемога дісталася «синій» команді. Загальний рахунок гри – 135:128. До загального рахунку увійшли результати матчів в усіх країнах.

Цього року Україна вперше долучилася до цієї програми. 34 представниці національного чемпіонату були поділені на дві команди, що провели матч на льоду броварської арени «Термінал». Матч відбувався у форматі 2 періоди по 20 хвилин. За підсумками 40 хвилин гри, не зважаючи на велику кількість гольових моментів, закинутих шайб глядачі так і не побачили. До речі, нульова нічия була зафіксована вперше в історії проведення цього заходу. А в серії кидків для визначення переможця гри краще проявили себе «білі». На точні кидки Юлії Добровольської та Тетяни Ткаченко «Сині» не відповіли нічим.

Сині – Білі – 0:1 Б (0:0; 0:0; 0:1)

Сині: В. Ткаченко (Колісніченко). Кобчук – Удовиченко, Кобзар – Ценова, Липчанська – Постнова. Громова – Слащова – Манчак, Гречихіна – Елен Аліпова – Елізабет Аліпова, Чуракова – Коваленко – Євтєхова.

Білі: Козачук (Заїченко). Романенко – О. Вансович, Сердюк – Єременко, Братусь – Сорока. Добровольська – Т. Ткаченко – І. Вансович, Кривка – Бобошко – Вергілес, Павлова – Середенко – Слатвицька.

Голи: 0:1. Добровольська (вирішальний кидок)


Вас може зацікавити