Шоу має продовжуватись!

Вболівальники «Компаньйон-Нафтогазу», яких до Білої Церкви прибуло щонайменше 50, очікували почути після фінальної сирени знамениту пісню гурту Queen – We are the champions. Натомість актуальним мотивом завершення матчу став інший легендарний хіт цього гурту – The show must go on.

Перший період матчу пройшов у рівній боротьбі з мінімальною перевагою «нафтогазівців». Але вже у другій 20-хвилинці стало зрозуміло, що господарем ситуації, а не лише поля, є «Білий Барс». Прекрасна комбінація першої ланки та індивідуальний майстер-клас від Нікіти Буценка забезпечили команді Олександра Кулікова перевагу 2:0.

Втім шайба Артема Гніденка, який виявився найспритнішим на п’ятачку перед воротами Євгена Напненка, залишала столичній команді шанси на позитивний підсумок гри.

Втім у заключному періоді господарі зіграли вище всіляких похвал. Грамотно відпрацьовуючи в обороні, білоцерківці періодично створювали неприємності для Сергія Зав’ялова. Одного разу захист гостей таки дав тріщину і доля поєдинку була визначена.

8 березня, команди проведуть четвертий матч серії. Поєдинок у Білій Церкві розпочнеться о 14:00.

«Білий Барс» – «Компаньйон-Нафтогаз»  – 3:1 (0:0; 2:1; 1:0)

7 березня 2014 року, 19:00. ЛА «Білий Барс», 800 глядачів

Судді: М. Урда, А. Корепанов, О. Батєзатов

Білий Барс: Напненко. Апеліс – Кугут, Вол. Алексюк – Балакун, Толкунов – Караульщук. Безщасний – Бондарєв – Пастух, Демянюк – Буценко – Яковенко, Бабинець – Страупе – Міхейонок, Савченко – Куцевич – Хворостініньш.

Компаньйон-Нафтогаз: Зав’ялов (крім 59:11 – 59:25 та 59:43 – 59:48). Свиридов – Ємельяненко, Катрич – Ден. Ісаєнко, Р. Борисенко – О. Благой. Харченко – С. Черненко – Литвиненко, Сальников – Гніденко – Слюсар, П. Борисенко – Курілін – Гаврилюк, Заблудовський – Вал. Алексюк – Німенко.

Голи: 1:0. Бондарєв (Пастух, Безщасний, 21:11), 2:0. Буценко (Демянюк, 29:16), 2:1. Гніденко (Катрич, 35:50 – більш.), 3:1. Бабинець (Страупе, Міхейонок, 45:01).

Штраф: 12 – 18

Рахунок серії: 1:2