Результати першого ігрового дня Континентального кубка

18 жовтня на арені «Термінал» у Броварах розпочався другий раунд Континентального кубка.

У першому матчі зійшлися ХК «Корона» з Румунії та ХК «Мого» з Латвії. Два періоди поспіль латвійці впевнено лідирували і змогли тричі результативно атакувати ворота суперника.

У завершальному періоді гравцям «Корони» майже вдалося вихопити перемогу – румунці відзначилися трьома закинутими шайбами. Але латвійці все таки були сильніші. Фінальний рахунок – 3:5 на користь «Мого».

«Корона» – «Мого» 3:5 (0:2, 0:1, 3:2)

У другому матчі зустрілися український чемпіон «Донбас» та сербська «Црвена Звезда». Українцям вдалося закинути 7 шайб, жодну з яких так і не вдалося відіграти гостям.

У першому періоді гравці «Донбасу» повністю перекидали суперника (18:2). Проте реалізувати вдалося лише два моменти. У другій двадцятихвилинці українці повторили успіх і закинули у ворота сербів ще дві шайби. Дубль оформив Ілля Коренчук.

Незважаючи на те, що тренер гостей вирішив замінити воротаря, його команду це не врятувало. Хокеїсти «Донбасу» встановили розгромний фінальний рахунок – 7:0.

«Донбас» очолив турнірну таблицю після першого ігрового дня.

«Донбас» – «Црвена Звезда» 7:0 (2:0, 2:0, 3:0)

Джерело: hcdonbass.com