«Рапід» здобув вольову перемогу над «Юністю»

Столичний «Рапід» здобув одну із найбільш вражаючих перемог в нинішньому чемпіонаті.

Після вчорашнього розгрому господарі льоду вийшли на лід не зовсім зібраними, чим і скористалися підопічні Валерія Пляшешника. Харків’яни впевнено вели гру і цілком могли мати більший гандикап перед заключною 20-хвилинкою. Але спочатку «Юінсть» не реалізувала кілька нагод у більшості, потім під час виконання штрафного кидка не зумів переграти голкіпера Валерій Скребела. Не закидаєш ти – закидають тобі. За 22 секунд до кінця другого періоду господарі одну шайбу відіграли, а в заключному періоді перевернули все з ніг на голову, вирвавши перемогу в основний час!

«Рапід» – «Юність» – 4:2 (0:1; 1:1; 3:0)

3 жовтня 2015 року, 15:00. Палац спорту, 150 глядачів

Судді: А. Сєврук, В. Мельничук, С. Хараберюш

Рапід: О. Хонін (Степанков, 40:00). Маслов – Геращенко, І. Романенко – Савчук, Марченко – Ровінець, Ніженський – Мацібора. Макоревич – Бобков – Єловіков, Вербенко – Черніченко – Шапіро, Севастьянов – М. Дворник – Коржилецький.

Юність: Хмель. Кузьменко – Гасімов, Ступницький – Рогаль, Півторак – Костін, Жахов. Скребела – Семененко – Єфремов, Руденко – Одноворченко – Колядинський, Хохлов – Лісін – Олійник, Гребьонкін – Шматько – Фірсов.

Голи: 0:1. Скребела (Гребьонкін, Лісін, 5:40), 0:2. Семененко (Олійник, Єфремов, 21:29 – більш.), 1:2. Вербенко (Савчук, 39:38 – більш.), 2:2. Черніченко (50:33), 3:2. Єловіков (Геращенко, Макоревич, 52:50 – більш.), 4:2. Макоревич (Єловіков, Бобков, 55:28)

Штраф: 26 – 14

Нереалізований штрафний кидок: Скребела (37:29, воротар)