Рада Федерації затвердила список суддів для отримання міжнародної категорії

Рада Федерації хокею України за поданням суддівського комітету Федерації затвердила список хокейних арбітрів, які будуть номіновані для отримання міжнародної суддівської категорії IIHF на сезон 2017-2018 років. Комітет на засіданні Ради представляв referee-in-chief Федерації та головний суддя Української хокейної ліги Олександр Говорун.

Список номінантів було визначено виходячи із результатів роботи суддів у попередньому сезоні, їх попередніх оцінок за роботу на турнірах IIHF, а також їх результатів на міжнародній арені.

Загалом до офісу Міжнародної федерації хокею будуть надіслані подання на вісьмох арбітрів (троє головних та п’ятеро лайнсменів) із чотирьох регіонів України:

Головні судді:

Гладченко Антон (м. Харків)

Говорун Олександр (м. Київ)

Урда Максим (м. Київ)


Лінійні судді:

Качан Віктор (м. Львів)

Корепанов Артем (м. Київ)

Перетятько Антон (м. Київ)

Хараберюш Сергій (м. Донецьк)

Хохлов Ілля (м. Київ)

 

Міжнародна категорія дозволяє обслуговувати матчі чемпіонатів світу, Континентального кубку, Хокейної ліги чемпіонів, а також міжнародних товариських матчів чи турнірів на рівні клубів і збірних команд.

Нагадаємо, минулого сезону на турнірах під егідою Міжнародної федерації хокею працювали Олександр Говорун, Артем Корепанов, Антон Перетятько та Ілля Хохлов.


Вас може зацікавити