Протистояння аутсайдерів: ще одна булітна серія та перші очки «Юності»

В очному протистоянні аутсайдерів чемпіонату пристрасті вирували не менші за битву лідерів змагання.

Після вдалого старту господарі льоду втратили концентрацію і провалили кінцівку першого періоду та початок другого. За цей час у воротах Микити Петленка опинилося три шайби. Втім підопічні Олександра Сеуканда зуміли вирівняти гру і відновити паритет.

У заключній 20-хвилинці команди обмінялися закинутими шайбами й довели основний час гри до нічиєї. В овертаймі воротарі залишили ворота на замку, а серії кидків для визначення переможця гри єдиний точний кидок Єгора Шаха приніс господарям другу перемогу в сезоні.

«Компаньйон» – «Юність» – 5:4 Б (1:2; 2:1; 1:1; 0:0; 1:0)

23 жовтня 2015 року, 20:00. Льодова арена, 150 глядачів

Судді: Говорун О., Хохлов І., Перетятько А.

Компаньйон: Петленко. Артем’єв, Горлушко, Жариков, Кобизєв, Козачук, Савицький, Татарин, Узаков. Волков, Гацанюк, Крикун, Михайлов, Орлав, Трохимчук, Храмков, Чорний, Шах, Швачка, Шиманський, Янович.

Юність: Хмель. Гасімов, Крюченко, Кузьменко, Півторак, Рогаль, Ступницький. Алексанян-Петрович, Геворкян, Гребьонкін, Колядинський, Лісін, Одноворченко, Олійник, Руденко, Семененко, Скребела.

Голи: 1:0. Волков (Орлов, 3:59), 1:1. Руденко (Алексанян-Петрович, Одноворченко, 14:48 – більш.), 1:2. Гасімов (Одноворченко, 19:45 – більш.), 1:3. Одноворченко (Скребела, 23:40), 2:3. Янович (25:40 – менш.), 3:3. Шах (Волков, Швачка, 28:00), 3:4. Олійник (Півторак, 48:24), 4:4. Михайлов (Волков, 48:51), 5:4. Шах (переможний буліт)

Штраф: 14 – 4

Серія кидків для визначення переможця гри: 0:0. Руденко, 0:0. Шиманський, 0:0. Одноворченко, 0:0. Волков, 0:0. Алексанян-Петрович. 1:0. Шах