Прокляття овертаймів

Молодіжна збірна команда України провела один із найважливіших поєдинків на чемпіонаті світу з точки зору боротьби за нагороди та перемогу в турнірі.

Неприємності для нашої команди сталися у першій половині дня. Захисник Олександр Александров невдало приземлився на коліно під час тренування і, за попередніми прогнозами, вибув до завершення змагання. Місце Александрова у парі з Юрієм Шпаком зайняв Олександр Влад, який не виходив на лід у матчі проти Франції.

Що ж до інших змін, то Ярослав Свіщев був переведений в першу ланку, але на позицію вінгера. Тимура Гриценка Андрій Савченко поставив у центр другої ланки, відновивши таким чином ланку Ворона – Гриценко – Радецький, яка була провідною в ДЮСШ «Крижинка» за часів виступів команди в чемпіонаті ЮХЛ.

Звітний матч був схожий на матч проти команди Франції: українці грали «другим номером», розраховуючи на контратаки. Інколи ці контратаки були доволі небезпечними. Втім більше моментів у грі створили наші суперники. В деяких епізодах Богдан Дьяченко робив справжні дива, а щонайменше двічі нашій команді відверто пощастило.

Ігровий час спливав, а закинутих шайб глядачі так і не бачили. Враховуючи класну гру обох голкіперів, не дивно, що основний час завершився нульовою нічиєю. Долю матчу було вирішено у додатковий час. Віталій Андрейків заробив право на штрафний кидок, проте недостатня кількість навичок гри у нападі не дозволила нашому захисникові принести перемогу українців. Не закидаєш ти – закидають тобі. Старе як світ правило вкотре підтвердили поляки. Наша команда помилилася на зміні, Сікора знайшов Яшкєвіча на чужій синій лінії і нападаючий «Кадри» не залишив шансів Богданові Дьяченку. До завершення додаткового часу залишалося якихось 39 секунд…

Українська команда вдруге на турнірі поступилася у додатковий час, втім у грі синьо-жовтих вистачало позитивних моментів, які неодмінно сприятимуть перемогам у наступних матчах.

Україна U20 – Польща U20 – 0:1 ОТ (0:0; 0:0; 0:0; 0:1)

15 грудня 2015 року, 16:30. Палац Спорту (Межев, Франція)

Судді: К. Ніколіч (Австрія), Т. Кайло (Франція), Я. Фуре (Франція)

Склад України: Дьяченко. Григор’єв – Андрейків, Жовнір – Муль, Шпак – Влад. Свіщев – Мазур – Тимченко, Радецький – Гриценко – Ворона, Терчієв – Щербаков – Генералов, Нігматуллін – Люльчук – Одноворченко.

Гол: 0:1. Яшкєвіч (Сікора, 64:21)

Нереалізований штрафний кидок: Андрейків (61:24 – воротар)

Штраф: 10 – 6

Кидки: 19 – 55


Вас може зацікавити