Прибули, сфотографувались та потренувались: перший день українців у Загребі

Сьогодні близько 13-ї години за київським часом гравці та тренери національної збірної команди України з хокею прибули до міста Загреба, де вже завтра розпочнеться чемпіонат світу в Дивізіоні ІВ.

Не зважаючи на ранній підйом (виліт припав на сьому ранку, тож прокидатися команді довелося о третій годині), усі члени української делегації трималися бадьоро. Однією із причин цього стала прекрасна весняна погода, яка цими днями панує у хорватській столиці.

Єдиним неприємним моментом приїзду став недоїзд кількох баулів із формою гравців. Втім завдяки активному втручанню в процес менеджерів команди та сприяння з боку працівників аеропорту форма була доставлена до роздягальні української збірної ще до початку тренувального заняття.

Розмістилася команда у готелі «Панорама», з вікон якого відкривається прекрасний вигляд на арену «Дом Спортова». До речі, щоб потрапити на головний спортивний майданчик чемпіонату гравцям навіть не потрібно переходити дорогу – арена розташована у якійсь сотні метрів від готелю.

Ще до початку льодового тренування команда провела індивідуальну та командну фотосесію. Першим перед об’єктивом фотокамери позував капітан збірної Віктор Захаров, а завершив процесію один із найбільших ветеранів «синьо-жовтих» Денис Ісаєнко.

По завершенні льодового тренування хокеїсти вирушили на теоретичне заняття із тренерами, а менеджмент команд пішов готуватися до перших офіційних заходів турніру (заявка, паспортний контроль, директорат, збори тренерів та лікарів), які розпочнуться о 20-й за київським часом.


Вас може зацікавити