Президент Федерації відвідав з робочим візитом Харків

Вчора президент Федерації хокею України Анатолій Іванович Брезвін відвідав із робочим візитом місто Харків. В рамках поїздки відбулася робоча зустріч з Харківським міським головою Кернесом Геннадієм Адольфовичем та заступником голови Харківської обласної державної адміністрації Бабічевим Анатолієм Валерійовичем.

Учасники зустрічі акцентували увагу на тому, що Харків має більш ніж столітні хокейні традиції. На сьогоднішній день в місті діють три хокейні школи, в яких займається близько 600 дітей. На всеукраїнській арені, окрім дитячих команд, регіон представлений командою майстрів «Витязь» та жіночою хокейною командою «Пантери», яка стала бронзовим призером першого чемпіонату України з хокею серед жінок. Було визнано, що наявної в місті інфраструктури недостатньо для задоволення потреб усіх бажаючих займатися хокеєм.

Під час зустрічі міський голова Харкова Кернес Геннадій Адольфович повідомив про намір міської влади побудувати нову спортивну споруду зі штучним льодом, а також пообіцяв розглянути можливість переобладнання нині діючих льодових арен.


Вас може зацікавити