Підвела реалізація. Україна мінімально поступається Італії в овертаймі

Збірна України, нанісши 40 кидків по воротах збірної Італії, поступилася 0:1 в овертаймі заключного матчу Меморіалу Тамаша Шаркозі в Будапешті.

Італія – Україна – 1:0 ОТ (0:0, 0:0, 0:0, 1:0)

Шайба: 1:0 – Трівельято, 63:23

Італія: Де Філіппо; П’єтроніро – Трівельято, Дзанетті – Моріні – Делука; Ґаццола – Шпорнберґер, Бруннер – Санна – Салінітрі; Сід – Мільйоранці, Петан – Майслі – Маркетті; Ґліра – Джіос, Фріґо – Мантінґер – Джінетті. Тренер – Майк Кінен

Україна: Дьяченко; Сисак – Мережко, Пересунько – Мазур – Трахт; Гребеник – Толстушко, Лялька – Захаров – Коренчук; Ратушний – Матусевич, Денискін – Куцевич – Ворона; Бородай – Янішевський – Панченко; Варава, Ружніков. Тренер – Дмитро Христич

Судді: Мах, А. Надь – Ковеші, П. Ковач (усі – Угорщина)

Кидки: 31 – 40
Штраф: 6 (2 + 2 + 2) – 4 (0 +2 + 2)

11 листопада. Будапешт (Угорщина). Спорткомплекс «Тюскечарнок»

На відміну від перших двох зустрічей збірної України на Меморіалі Тамаша Шаркозі, які наша команда провела у відкритому стилі, з акцентом на атаку, гра проти італійців була своєрідними хокейними шахами. На старті гри трохи гостріше діяли українці, але дві непоганих нагоди відкрити рахунок втратив Андрій Денискін. Кінцівка першої третини гри навпаки була за італійцями. Проте як трохи раніше Марко Де Філіппо, так і згодом Богдан Дьяченко свої ворота залишили недоторканими.

Друга 20-хвилинка теж загалом була рівною, але дійсно гольові моменти були лише в збірної України: на початку періоду міг відкривати Олексій Ворона, а в кінцівці спершу Олексій Янішевський, вже начебто обігравши воротаря, все ж не зумів спрямувати шайбу повз Де Філіппо, а потім вихід один в нуль не використав Віталій Лялька. Ще одну гарну нагоду Віталій мав за 17 секунд до фінальної сирени. Продемонструвавши дриблінг, капітан «Кременчука» вийшов віч-на-віч з Де Філіппо, але переграти його не зумів.

Врешті, створивши у кожному з періодів по два-три ідеальних гольових шанси, наша команда поступилася в овертаймі. Добрих півполовини якої теж минули за української домінації. Однак провал біля власних воріт двічі не завершився взяттям воріт Дьяченка дивом, а з третьої спроби оборонець Алекс Тревільято Богдана таки пробив – 1:0.