Підопічні Олександра Сеуканда здобули першу перемогу в чемпіонаті України

Переможну шайбу в матчі записав на свій рахунок Кирило Бондаренко

У Маріуполі відбувся матч третього туру чемпіонату України між міським клубом і «Крижаними Вовками».

На 5-й хвилині рахунок у матчі відкрив капітан «Маріуполя» Володимир Чердак, який успішно зіграв на добиванні і реалізував чисельну перевагу. Через 10 хвилин рахунок подвоїв Кирило Бондаренко, який також закинув шайбу в більшості.

Перевага «Маріуполя» була по грі, однак незадовго до другого періоду «Крижані Вовки» скоротили відставання: фінський легіонер Єєту Моксунен потужним кидком “пробив” Тимура Мамедова. Крапку в матчі поставив Вадим Мазур, який переграв голкіпера “вовків” Андрія Стельмаха з порожньої зони перед воротами.

«Маріуполь» – «Крижані Вовки» 3:1 (2:0; 0:1; 1:0)

Шайби: 1:0 Чердак (Луговий, Мазур – більш.), 4:45. 2:0 Бондаренко (Кобяков – більш.), 14:47. 2:1 Моксунен (Панков, Шабанов – більш.), 38:55. 3:1 Мазур (Агєєв), 47:24.

Маріуполь: Мамедов (Качула). Петрухно (А) – Сірченко, Мельников – Гуров, Костарєв – Цикало, Філімонов. Чердак (А) – Мазур – Агєєв (А), Луговий – Коваленко – Мостовий, Кобяков – Ромащенко – Бондаренко, Ухін – Дворник – Дурдиєв.

Крижані Вовки: Стельмах (Макаренко). Моксунен – Сисоєв, Лучніков – Неверов (А), Жигалов – Фроленко. Черемнов – Сурін – Панков (А), Шабанов (К) – Шапіро – Абаджян, Булах – Андрющенко – Болотін, Воробйов – Борисов.

Джерело: сайт УХЛ