Перший шатаут оформлено

Хокейні вихідні продовжилися матчем на льодовій арені «Айсберг» у місті Кременчуці. Там господар майданчику «Кременчук» приймав білоцерківський «Білий Барс».

На початку матчу і господарі, і гості не демонстрували особливої активності, але вже у другій половині першого періоду «Кременчук» прокинувся і зміг двічі вразити ворота Кирила Кучера.

Другий період розпочався на рівних. Але як білоцерківці не старались, шайба у ворота суперника так і не потрапила. Натомість господарі збільшили рахунок вдвічі: Микола Кисельов та Ілля Бобрусев влучно «вистрілили» у ворота «Білого Барса».

У третьому періоді «Кременчук» повністю взяв гру під свій контроль та зробив рахунок на табло 6:0. В’ячеславу Новицькому, воротарю господарів, вдалося оформити шатаут вже у першому матчі Чемпіонату.

«Кременчук» – «Білий Барс» – 6:0 (2:0, 2:0, 2:0)

Шайби: 1:0 – Киселев – 15:24, 2:0 – Ворона (Грицьких, Гриценко) – 19:35, 3:0 – Кисельов (Серанов – Бондарук) – 27:59, 4:0 – Бабрусев (Кисельов – мен.) – 32:49, 5:0 – Гриценко (Грицьких, Александров) – 55:12, 6:0 – Кисельов (Серанов, Бабрусев) – 55:55.

«Кременчук»: Новицький (Гордюшин); Бабрусев – Григорян, Боєвих – Хришпенц, Грицьких – Александров, Горлушко; Кисельов (К) – Серанов – Бондарук, Созонов – Пукс (А) – Савченко, Орлов – Гриценко (А) – Ворона, Варава, Свищев.

«Білий Барс»: Кучер (Пеленський); Ядловський – Васильєв, Логач – Алексюк (А), Таран (А) – Грицюк, Гребеник – Грабовецький; Куцевич (К) – Шаманський – Лесніков, Шиманський – Качан – Середницький, Симчук – Ружніков – Бородай, Дурдиєв – Панченко – Ромахін.