«Пантери» – переможниці чемпіонату України-2020/2021 з хокею серед жінок

ХК «Пантери» на останній хвилині матчу вирвав перемогу над «Україночкою» та став переможцем чемпіонату України-2020/2021 з хокею серед жінок.

Перший гол у зустрічі провела Владислава Скащук, яка на 6-й хвилині стартового періоду вразила ворота Ірини Заіченко. Відновити статус-кво столична команда зуміла вже ближче до завершення першого ігрового відрізку. Так, Елізабет Аліпова з передачі Марини Криворучко повернула рівновагу – 1:1.

У другому періоді напруга не спадала – команди демонстрували рівну боротьбу, але вдача все ж усміхнулась харків’янкам. На 35-й хвилині Дарина Рожок знову вивела свій колектив у лідери.

Надраматичною виявилась розв’язка протистояння. На останніх хвилинах гри киянки повернули інтригу – шайбу закинула Елен Аліпова. І коли вже подумки команди готувались до серії булітів, Скащук за 48 секунд до фінальної сирени пробила захист «Україночки» та встановила остаточний рахунок матчу – 3:2 на користь «Пантер», і головний трофей національної першості відправився до Харкова.

Так, за підсумками заключної гри змагань «Україночка» здобула срібні медалі, а «Дніпровські Білки» – бронзові.

Зазначимо, що чемпіонками України харківські хокеїстки стали вже вдруге. У сезоні-2017/2018 вони так само вибороли золоті нагороди.

«Пантери» – «Україночка» – 3:2 (1:1, 1:0, 1:1)

Голи: 1:0 Скащук (Зеленська, Ізмайлова), 05:30; 1:1 Аліпова Елізабет (Криворучко), 15:26; 2:1 Рожок (Лесь, Ізмайлова), 34:32; 2:2 Аліпова Елен (Кобчук), 54:40; 3:2 Скащук (Кириченко, Зеленська), 59:12.