Палац спорту в захваті. «Сокіл» вчисту переграв «Кременчук» на головній арені України

Київський «Сокіл» зміцнив лідерство в регулярному чемпіонаті Української хокейної ліги, вшосте в сезоні вперше вдома перегравши в цьому сезоні на льоду київського Палацу спорту головного конкурента.

«Сокіл» (Київ) – «Кременчук» – 6:2 (1:0, 2:1, 3:1)

Шайби: 1:0 – Смирнов (Благий), 01:17. 2:0 – Кузьменко (Рубан, – більш.), 31:55. 2:1 – Коробов (Дубінін, Денискін), 33:58. 3:1 – Рубан (Павленко, Кузьменко), 37:10. 4:1 – Фадєєв (Рубан), 40:51. 4:2 – Забавін (Хришпенц, Серанов), 49:22. 5:2 – Давидов (Павленко, Смирнов), 52:21. 6:2 – Фадєєв (Німенко), 54:14

«Сокіл»: Кубрицький; Лєтов – Мажуга, Хайруллов – Рибалко, Герцик – Алексєєв, Сисак – Сушков; Єлисеєнко – Фадєєв – Німенко, Рубан – Кузьменко – Андрущенко, Благий – Смирнов – Павленко, Гончаренко – Ступак – Дан. Давидов. Тренер – Олег Шафаренко

«Кременчук»: Боярчук (Гордюшин, 28:40); Матусевич – Григорян, Серанов – Ворона, Горлушко – Савченко, Гриценко – Сібілевич; Коробов – Дубінін – Денискін, Созонов – Забавін – Грицьких, Юшков – Хришпенц – Т. Савицький, Кошелєв – Толстушко – Варава. Тренер – Олександр Савицький

12 лютого. Київ. Палац спорту. 5 195 глядачів

Стартове вкидання в цій зустрічі провів легендарний футболіст київського «Динамо» Володимир Безсонов. Фанати зустріли появу легенду, скандуючи прізвище впродовж тривалого часу. Справжні легенди підтримують справжній, а не фейковий «Сокіл».

«Сокіл» вразив суперників потужним початком зустрічі. Свою перевагу господарі матеріалізували дуже швидко. То Андрій Смирнов вразив ворота Михайла Боярчука, вдало зігравши на добиванні після проходу зліва Романа Благого. Наприкінці першого періоду кияни могли подвоювати перевагу. Причому сталося це тоді, коли «Сокіл» грав у меншості. Досвідчені Благий і Німенко втекли в контратаку два в один. Дмитро вже був готовий пробивати, проте Романові трохи не вийшла передача.

Перша половина другого періоду була доволі рівною. Аж до тієї миті, як «Сокіл» не реалізував більшість. То Антон Рубан і Єгор Кузьменко вийшли два в один і вирішили долю моменту надзвичайно майстерно. Гості, щоправда, відповіли голом Олександра Коробова всього через дві хвилини, але на перерву команди одначе пішли за переваги «Сокола» в дві шайби. Цього разу Кузьменко поборовся біля борту за ворітьми, віддав на Олександра Павленка, котрий вміло обіграв оборонця, на паузі обманув воротаря і видав шайбу Рубану майже на порожні ворота – 3:1. Антон закинув шосту шайбу в трьох матчах проти «Кременчука» цьогоріч.

Остаточно добила «Кременчук» швидка шайба Фадєєва на початку третього періоду. Гості прийти до тями вже так і не змогли. Символічно також, що знак оклику в цьому, першому для легендарного «Сокола» за останніх десять років на льоду головної арени України матчі також поставив корінний киянин і вихованець клубної академії Євген Фадєєв. І що пас йому віддав інший вихованець «Сокола», капітан команди Дмитро Німенко.

Переповнені трибуни Палацу спорту вітали перемогу рідної команди овацією.